. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Mezinárodní konference TSP 2012 se pomalu blíží
20. března 2012 - 8:00 | Pandatron | Mezinárodní konference TSP 2012 se pomalu blíží | Komentářů: 0  

Mezinárodní konference TSP 2012 se pomalu blíží

Konference je zaměřena na akademické, vědecké a vývojové pracovníky působící v různých oblastech telekomunikační techniky a zpracování signálů. Zajímavé setkání pro širokou odbornou veřejnost je letos naplánováno na 3. - 4. července v Praze.

Konference je zaměřena na akademické, vědecké a vývojové pracovníky působící v různých oblastech telekomunikační techniky a zpracování signálů. Zajímavé setkání pro širokou odbornou veřejnost je letos naplánováno na 3. – 4. července v Praze. Každý rok se mění místo této konference, a v hlavním městě se uskuteční již 35. ročník. Dostat konferenci do ČR lze považovat za velký úspěch.

Konference bude letos zaměřena na diskuzi o aktuálních trendech v oblasti telekomunikační techniky a o pokročilých metodách zpracování analogových a digitálních signálů. Cílem konference je nabídnout příležitost začínajícím i zkušeným vědcům a vývojářům pro setkání s novými kolegy, získávání nových nápadů a pro navázání nových perspektivních spoluprací mezi výzkumnými skupinami.

Hlavními tématy konference TSP 2012 jsou: informační systémy, síťové technologie, telekomunikační systémy, modelování, simulace a měření, biomedicínské signály, digitální zpracování signálů, obrazu a zpracování videa.

Velkou výhodou pro mladé odborníky je možnost umístění jejich příspěvků do impaktovaných časopisů. Konference totiž spolupracuje s databázemi – IEEE Xplore, SCOPUS a CPCI of Thomson Reuters. „Věříme, že se nám podaří zaujmout a přesvědčit o účast velké množství mladých lidí, kteří mají zájem o náš obor. Snažíme se jim ukázat nové cesty, trendy a novinky,“ doplňuje poslání hlavní organizátor konference doc. Ing. Karol Molnár, Ph.D., z ústavu Telekomunikací FEKT VUT v Brně.

Letos se odborníci z celého světa setkají ve známém Pražském hotelu Diplomat, kde pro ně budou nachystány nejen odborné přednášky, ale také zajímavý doprovodný program, který má pomoci při neformálním navazování nových kontaktů a výměně poznatků z praxe.

Každoročně se účastní konference téměř 150 účastníků z více, jak 17 zemí. Podle dosavadního zájmu očekáváme, že letos konference bude mít rekordní počet účastníků.

Konference letos získala také zajímavou odbornou garanci v podobě agentury Czech Invest. Další mediální partneři budou následovat. Zájemci o tuto konferenci se mohou hlásit již nyní pomocí webových stránek konference na www.tsp.vutbr.cz.

Odkazy & Download:
Vysoké učení technické v Brně
Mezinárodní konference TSP 2012
Hotel DiplomatGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Vývojový kit MEGA328
Nejvýkonnější varianta univerzálního a bohatě vybaveného vývojového kitu s obvodem ATmega328 společnosti ATMEL je vhodná jak pro začátečníky, tak i profesionály.
Skladem od 795 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007