. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Signálové procesory na FPGA od Plexteku
2. dubna 2012 - 6:36 | Pandatron | Signálové procesory na FPGA od Plexteku   verze pro tisk

Signálové procesory na FPGA od Plexteku

Plextex, vývojové centrum z Cambridge, a společnost Kelvin Hughes, světová jednička v oblasti návrhu a výroby navigačních systémů pro námořnictvo, vyvinuli moderní platformu pro signálové zpracování, založenou na technologii obvodů FPGA.

Platforma umožňuje propracované zpracování signálu s využitím obvodů řady Xilinx Virtex 5 s podporou vysokorychlostního přenosu dat mezi obvodem a pamětí. Výkonný systém je v případě využití I/O pinů schopen zajistit přenosovou rychlost až 30 Gb/s a 2 GByty/s v případě sekvenčního přístupu do paměti.

Celá platforma vychází z modulu s rozměry 14 x 10 cm a podporou jak SFT konektorů pro připojení optického vlákna, tak i podporou klasických metalických vodičů. Předpokládá se, že projekt bude završen během následujících maximálně osmi měsíců a následně budou dostupné první výrobní jednotky.

„Technologie a flexibilita společnosti Plextek byly pro tento projekt jasnou volbou,“ uvedl Barry Wade, systémový ředitel v Kelvin Hughes. „Při naší spolupráci jsme byli velmi mile překvapeni jejich bohatými schopnostmi v oblasti vývoje systémů s technologií obvodů FPGA a návrhem moderních desek s plošnými spoji.“

Více informací na: http://www.plextek.com/technology-consulting/digital.htmlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007