. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Bezdrátové měřicí displeje
3. dubna 2012 - 6:33 | Pandatron | Bezdrátové měřicí displeje   verze pro tisk

Bezdrátové měřicí displeje

Setra Systems představuje bezdrátové měřicí displeje, umožňující pohodlné měření základních fyzikálních hodnot v reálném čase. Systém HVAC/R je tedy vhodný například pro kontrolu klimatu a jiných hodnot v kritických prostředích.

Základním analogovým rozsahem systému je 0 - 10 a 0 - 5 VDC, což je hodnota, dostupná prakticky z jakékoliv senzorové technologie, včetně měření teploty, vlhkosti, CO2, tlaku a dalších. HVAC/R s CE umožňuje vizuální zobrazení výstupní hodnoty snímače s možností nastavení nuly a měřeného rozpětí. Výhodou je rovněž snadná, uživatelská kalibrace naměřených hodnot.

Pro zobrazení slouží 3,5 místný LCD displej s výškou znaků 25,4 mm, který jsou matnou vrstvou omezuje oslnění obsluhy a usnadňuje čtení v širokém rozsahu provozních hodnot. Navíc u údržba je díky hladkému povrchu velmi snadná, bez žádných speciálních nároků. Displeje jsou k dispozici v červené, zelené nebo modré barvě a lze objednat buď jednoduché, nebo dvojité provedení.

Více informací na: http://www.setra.com/Market/market_applications_hvac.htmGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Pondělí, 26. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007