. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
dSPACE Release 7.2
5. dubna 2012 - 7:38 | Pandatron | dSPACE Release 7.2 | Komentářů: 0  

dSPACE Release 7.2

HUMUSOFT s.r.o. a firma dSPACE GmbH uvádějí na trh České republiky a Slovenska novou verzi vývojového prostředí dSPACE Release 7.2.

HUMUSOFT s.r.o. a firma dSPACE GmbH uvádějí na trh České republiky a Slovenska novou verzi vývojového prostředí dSPACE Release 7.2. Nejvýznamnější změny oproti předchozím verzím jsou v nových verzích ControlDesku a TargetLinku.

ControlDesk Next Generation 4.2
ControlDesk Next Generation slučuje funkce které byly dříve k dispozici ve dvou samostatných produktech – ControlDesku s virtuálními přístroji pro ovládání experimentů a CalDesku pro kalibrace rídicích jednotek. Uživatelé tedy nyní mohou z jediného prostředí nejen ovládat experiment, ale i kalibrovat a diagnostikovat řídicí jednotky při vývoji řídicích jednotek simulacích HIL. Nové prostředí je koncipované jeko modulární a je možné ho pomocí aplikačních modulů přesně nakonfigurovat podle potřeb.


Obr. 1: Návrh produkčního kódu s aplikací TargetLink

Nová verze ControDesk Next Generation 4.2 nabízí:

  • Nový přístroj Multiswitch usnadňující implementace složitých přepínačů
  • Možnost konfigurace několika nezávislých recorderů pro ukládání naměřených dat do více souborů
  • Levná operátorská verze s omezenou možností editace experimentů

ControlDesk Next Generation umožňuje dobrou integrací mnoha funkcí snadnou obsluhu i složitých experimentů a přitom vysokou modularitou a možností konfigurace na míru snižuje ve většině případů pořizovací náklady sestavy i náklady na údržbu.

TargetLink 3.3
TargetLink je nástroj pro generování produkčního kódu v jazyce C z modelů v Simulinku včetně návrhu výpočtů v pevné řádové čárce a SIL a PIL simulací zaměřený zejména na použití v automobilovém průmyslu. Nová verze 3.3 je dostupná kromě 32 i ve 64 bitové verzi, která usnadňuje práci s velkými modely. Verze 3.3 také nově podporuje nejnovější implementaci AUTOSAR 4.0. Zásadní vylepšení byla provedena i v Data Dictionary kde je nově možné pracovat s více workspacy a provádět jejich slučování, rozdíly a další operace.

dSPACE je světová špička v nástrojích pro řízení a simulace v reálném čase. Nabízí SW i HW řešení pro “rapid control prototyping” a simulace “hardware in the loop”. Nabízí celou škálu řešení včetně širokého sortimentu specializovaných periferií se zaměřením na vývoj a testování mechatronických systémů a řídicích jednotek zejména pro automobilový a letecký průmysl.

dSPACE napomáhá zkrátit vývojový cyklus složitých elektromechanických systémů a jejich soustav a zvyšuje jejich spolehlivost. Nástroje dSPACE pokrývají kompletní vývojový proces včetně vývoje prototypů, implementaci do sériové výroby, testování, simulaci a kalibraci. Umožňují dosáhnout vysoké efektivity při vývoji a minimalizovat možnost chyb ve finálních výrobcích. Nástroje firmy dSPACE používá většina předních světových výrobců automobilů a automobilových komponent.

Prostředí dSPACE Solutions for Control je k dispozici pro operační systémy Microsoft Windows XP / Vista / Windows 7 32 i 64 bit.


Obr. 2: Okno aplikace ControlDesk Next Generation

HUMUSOFT s.r.o. je česká soukromá obchodní společnost založená v roce 1990. V současnosti má 18 stálých zaměstnanců a proměnný počet externích spolupracovníků pro řešení konkrétních úkolů. Od svého vzniku dělí společnost své síly rovným dílem mezi výrobu, prodej a servis přístrojového a programového vybavení. Mezi oblasti zájmu společnosti patří řídicí technika, informační technologie, vědeckotechnický software, simulace technologických i ekonomických procesů. Hlavním cílem společnosti je poskytovat zákazníkům komplexní služby. To znamená nejen prodej, ale především uživatelský servis na nejvyšší úrovni, nestandardní služby dle přání zákazníka a maximální rychlost a korektnost ve vyřizování požadavků zákazníků. Mezi nejdůležitější vývojové aktivity firmy patří software Simulink 3D Animation a Real Time Windows Target pro MATLAB a Simulink, výroba měřicích a řídicích karet pro PC a dále výroba elektromechanických hi-tech výukových modelů. Společnost HUMUSOFT dále vyvíjí, kompletuje a dodává vysoce výkonné pracovní stanice HeavyHorse navržené pro optimální výkon při náročných numerických výpočtech.

HUMUSOFT s.r.o. je výhradním zástupcem firmy MathWorks pro Českou republiku a Slovensko. Firma MathWorks byla založena v roce 1984, zaměstnává více než 2200 lidí na celém světě. Sídlo má v Naticku, stát Massachusetts, USA. Pro další informace prosím navštivte www.mathworks.com.

HUMUSOFT s.r.o. dále v ČR a SR zastupuje firmy COMSOL (COMSOL Multiphysics - nástroj pro modelování a simulace multifyzikálních procesů) a dSPACE (vývojové systémy pro řízení a simulaci v reálném čase).

Odkazy & Download:
Domovská stránka Humusoft
MathWorks - MATLAB and Simulink for Technical Computing
Trace Polyspace results to dSPACE TargetLink blocksGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
RTL SDR-3+
Nová generace moderních, snadno použitelných RTL SDR přijímačů vychází z vynikajících vlastností obvodů R820T.
Skladem od 1490 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007