. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
IAR a levné mikroprocesory řady ST M0
24. dubna 2012 - 7:36 | Pandatron | IAR a levné mikroprocesory řady ST M0   verze pro tisk

IAR a levné mikroprocesory řady ST M0

IAR Systems - výkonné C/C++ kompilátory a souprava ladicích nástrojů IAR Embedded Workbench nyní podporuje i nízkonákladovou řadu procesorů STM32F051 s jádrem ARM Cortex-M0.

Obvody vycházejí z nedáno uvedené rodiny mikrokontrolérů STM32 F0 od STMicroelectronics - zcela nové rodiny obvodů zaměřených na vývoj domácích a průmyslových elektronických aplikací jako je domácí automatizace, domácí spotřebiče, řízení motorů, senzory, audio/video přijímače, televizory, dálkové ovladače a herní konzole.

Zjednodušeně řečeno jde o rodinu obvodů STMicroelectronics, řešících právě ty aplikace, ve kterých se dříve používaly 8- a 16-bitové mikrokontroléry. Právě zde uvedené MCU představují kompletní portfolio včetně rozšířených funkcí při současném zachování konkurenceschopné ceny.

Systémy IAR Embedded Workbench jsou vybaveny výkonnými optimalizačními nástroji IAR C/C + + překladače, které jsou pro mikroprocesory s jádrem ARM Cortex-M0 schopny produkovat nejmenší možný kód.

„IAR Embedded Workbench generuje kompaktní kódu, který z obvodů STM32 F0 využívá maximálního dostupného výkonu. Společnost ST se systémem IAR spolupracuje prakticky od počátku zavedení programu s obvody ARM a jejich vývojové nástroje umožňují snadné a široké přijetí našich MCU,“ řekl Michel Buffa, generální ředitel divize v mikrokontrolérů ve společnosti STMicroelectronics.

Podpora nové rodiny je zahrnuta v IAR Embedded Workbench pro ARM ve verzi 6.30.6 a je již nyní k dispozici. Starter Kit pro novou rodinu Systems IAR bude k dispozici během 2. čtvrtletí 2012. Rovněž ladicí nástroj IAR Systems s I-Jet, který je v IAR Embedded Workbench plně integrován, podporuje rovněž mikrokontroléry řady STM32 F0.

Více informací na: http://www.iar.com/ewarmGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007