. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Václav Klaus navštívil výrobní závod Osram
10. května 2012 - 7:51 | Pandatron | Václav Klaus navštívil výrobní závod Osram | Komentářů: 0  

Václav Klaus navštívil výrobní závod Osram

Prezident České republiky, pan Václav Klaus, navštívil výrobní závod společnosti Osram Česká republika v Bruntále.

Osram působí v Bruntále od roku 2000. Vyrábí zde jemné wolframové dráty a spirálky pro světelné zdroje a speciální osvětlovací komponenty. Výrobní závod je kompetenčním centrem v oblasti výroby drátu a spirálek skupiny Osram a zásobuje těmito produkty ostatní závody Osram po celém světě. V roce 2008 byl stávající závod rozšířen o novou výrobní halu pro výrobu Display/Optic, a tím přinesl do regionu 200 nových pracovních míst. Výroba rtuťových HBO®a xenonových XBO®výbojek, jež se mimo jiné využívají v lékařství, byla před čtyřmi lety rozšířena právě o výrobu výbojek HMI®/HTI®, které se používají zejména v zábavním a filmovém průmyslu. Nová výroba znamenala významnou změnu ve struktuře výroby směrem k náročnějšímu typu výroby a další posun od montáže ke komplexní výrobě sofistikovaných produktů včetně návrhu a vývoje.

Generální ředitel společnosti Osram Česká republika, pan Robert Caban k tomu uvedl: „Jako jeden z největší zaměstnavatelů v Moravskoslezském kraji si velice vážíme návštěvy pana prezidenta a považujeme ji za velké ocenění práce našich více než 1000 zaměstnanců.“ Při této příležitosti navštívil výrobní závod i pan Klaus-Günter Vennemann, výkonný ředitel obchodní divize všeobecného osvětlování společnosti Osram AG.

Dárek předaný panu prezidentovi
Jako poděkování za návštěvu výrobního závodu Osram dostal pan prezident od zaměstnanců dárek v podobě moderního designového stolního svítidla ve stylu pop-art a tvaru klasické žárovky. Pochází z dílny světoznámého návrháře Ingo Maurera, který navrhoval vůbec první OLED svítidlo Osram Early Future. Svítidlo ve tvaru velké žárovky je vyrobeno z ručně foukaného křišťálového skla.

Odkazy & Download:
Domovská stránka OSRAM
Prezident České republiky, pan Václav Klaus, navštívil výrobní závod společnosti Osram Česká republika v Bruntále
Společnost OSRAM získala trojí ocenění „Red Dot Award 2012“GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232S - Převodník USB/RS232
Převodník USB / RS232 s obvody FTDI a plným sériovým portem RS232 Full.
Skladem od 395 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007