. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Synchronní regulátor s programovatelnou referencí

Synchronní regulátor s programovatelnou referencí

Synchronní monolitické snižující regulátory LTC3600 nabízejí vysokou převodní účinnost a konfiguraci výstupního napětí pomocí jediného externího rezistoru.

Pracovní frekvence obvodů LTC3600je synchronizovatelná s externím hodinovým signálem nebo rezistorem programovatelná v rozmezí od 200 kHz až po 4 MHz. Vysoká spínací frekvence přitom umožňuje použití velmi malých indukčností pro povrchovou montáž (SMD). Unikátní architektura s konstantním časem sepnutí a provoz s vysokou spínací frekvencí je ideální pro aplikace s velkým převodním poměrem, kde je nutné zajistit rychlou odezvu na přechodové stavy.

V následujícím videoklipu Phil Juang, Senior Design Engineer, přibližuje základní vlastnosti obvodů LTC3600 a možnosti jejich aplikace.

Stáhněte si prosím Flash Player pro přehrávání videí.

Více informací na: http://video.linear.com/91?utm_source=3600&utm_medium=videoGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Čtvrtek, 29. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,325   USD = 23,141
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007