. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Inteligentní obojek s cloudovou službou
30. května 2012 - 7:32 | Pandatron | Inteligentní obojek s cloudovou službou   verze pro tisk

Inteligentní obojek s cloudovou službou

Společnost Fujitsu vyvinula inteligentní elektronický obojek a speciální cloudovou sledovací službu, které majitelům zvířat umožní sledovat zdravotního stavu svého domácího mazlíčka. Velmi lehký obojek, který mohou psy nosit 24 hodin denně, zajišťuje nepřetržité shromažďování informací o tom o počtu kroků psa, intenzitě vibrací a zároveň umožňuje měření teploty prostředí. Majitel může prostřednictvím PC nebo mobilního telefonu se systémem Android uložené informace z obojku stahovat a pomocí aplikace FeliCa (NFC) ukládat do cloudové služby. Propracované online služby umožňují vizualizaci dat a přehledné zobrazení informací o životě psa. Rovněž jsou dostupné funkce pro sledování dlouhodobých změn či možnost podávání zpráv o měnícím se chování zvířete.

Na rozdíl od produktu společnosti Qualcomm Snaptracs, zde není integrován přijímač signálu GPS, přesto je dostupná funkce pro vyhledání a identifikaci daného zvířete ve smečce. Jedná se však o zcela novou technologii, která zatím není připravena ke vstupu na širší trh.

Více informací na: http://www.theverge.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007