. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Sledujte s námi mistrovství Evropy 2012 a vyhrajte novou TV plazmu!

Sledujte s námi mistrovství Evropy 2012 a vyhrajte novou TV plazmu!

Víme, že nejen prací jsme živi. Chceme proto společně s Vámi prožívat fotbalové nadšení z mistrovství Evropy ve fotbale. Tipujte s námi vítěze!

Společnost SOS electronic již 21 let staví svůj úspěch na dobrých vztazích s Vámi - zákazníky. A tak dobře ví, že tyto vztahy nejsou jen o součástkách. A proto, pojďme společně sledovat fotbal!

Připravili jsme pro Vás mapu zápasů mistrovství Evropy 2012 ve fotbale 2012. Zapisujte si výsledky zápasů, vyplňujte pavouka a navíc ...

Dejte nám Váš tip na mistra Evropy a vyhrajte plazmový televizor Panasonic.
Tipovat můžete do 20.6. 2012 přes jednoduchý formulář. Ze všech správných tipů vylosujeme 2.7. 2012 nového majitele TV plazmy Panasonic i dva výherce stolního fotbalu a tři výherce 5l soudku piva. Tipovací soutěže se mohou zúčastnit pouze aktivní zákazníci společnosti SOS electronic, kteří u nich v červnu 2012 závazně objednají zboží v minimální hodnotě 3900 Kč bez DPH. Na jedno zákaznické číslo je možné odeslat pouze jeden tip na vítěze, přičemž platný je první tip, který byl na dané zákaznické číslo odeslán.

Odkazy & Download:
Domovská stránka firmy SOS electronic
Sledujte s námi mistrovství Evropy 2012 a vyhrajte novou TV plazmu!
Mapa zápasů mistrovství Evropy 2012 ve fotbale 2012GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
SDR-5+ HF receiver - All Mode Softwarový přijímač
Digitální softwarový přijímače SDR-5+ je již pátou generací špičkových produktů naší společnosti. Jedná se o All Mode Receiver s integrovaným generátorem, dvěma anténními vstupy a VCO vstupem s frekvenčním rozsahem 0 až 100 MHz.
Skladem od 2550 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007