. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nové Wi-Fi moduly pro profesionální použití
12. června 2012 - 8:05 | Pandatron | Nové Wi-Fi moduly pro profesionální použití | Komentářů: 0  

Nové Wi-Fi moduly pro profesionální použití

Moduly jsou ideálním řešením pro všechny aplikace, ve kterých je kladen vysoký důraz celkové rozměry, vysokou spolehlivost a dosah.

Finská společnost BLUEGIGA Technologies oznámila spuštění výroby nových embedded Wi-Fi modulů s označením WF111 a WF121. Nové moduly jsou ideálním řešením pro všechny aplikace, ve kterých je kladen vysoký důraz celkové rozměry, vysokou spolehlivost a dosah.

Moduly WF111 a WF121 jsou navrženy pro povrchovou montáž. V obou případech je jako základ použit čipset UNIFI CSR6031 společnosti Cambridge Silicon Radio (CSR). Tento čišet je zárukou výborných radio-frekvenčních parametrů, nízké spotřeby energie i minimálních rozměrů.

Wi-Fi modul BLUEGIGA WF121, který podporuje standardy řady 802.11 b/g/n (2,4 GHz), obsahuje integrovaný IP-stack a jeho rozměry nepřesahují 15,4 × 26,2 mm. Moduly jsou určeny pro embedded aplikace, vyžadující v první řadě jednoduché, levné a nízkopříkonové řešení přístupu k síti TCP/IP. Maximálně flexibilní rozhraní umožňuje připojení nejen k většině nových, ale i stávajících aplikací.

Ovládání WF121 vychází z osvětčeného koncepce shellu BLUEGIGA Wi-Fi - výkonného a snadno použitelného příkazového rozhraní, určeného ke snadnému ovládání, nalezení přístupových bodů a navazování spojení. Kromě toho moduly WF121 podporují programovací jazyk BGScript, umožňující uživateli načtení kompletní vlastní aplikace do modulu během několika málo hodin.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů

WF121 Wi-Fi module
Compare Wi-Fi modulesGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
M75 QUECTEL
Dual-Band GSM modul provedení SMD, pouze pro SMS služby
Termín nepotvrzen od 275 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007