. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Spolupráce společností Dolphin integration a LFoundry

Spolupráce společností Dolphin integration a LFoundry

Společnost Dolphin integration oznámila navázání spolupráce s LFoundry pro integraci svých SoC, ASIC a FPGA to ASIC migračních technologií na technologii LFoundry LF150.

Obvody společnosti Dolphin jsou určeny pro zpracování analogových i digitálních signálů v evropském obranném průmyslu, stejně jako v aplikacích, kde je kladen požadavek na velmi vysokou spolehlivost. Obvody vycházejí z více než 25-leté praxe společnosti v oblastech mikroelektronických analogových, digitálních a kombinovaných systémů. Partnerství se společností LFoundry přináší technologii LF150, založenou na 150nm technologii. Naopak LFoundry bude z integrace se společností Dolphin těžit ze zákaznické podpory, umožňující získání spolehlivých a celoročních dodávek v malých i velkých objemech.

„Jsme velice rádi, že jsme mohli navázat spolupráci se společností LFoundry a rozšířit tak aplikaci našich signálových produktů zaměřených na obrané a průmyslové aplikace,“ řekl vice-president Dolphin Integration. „LFoundry jsme vybrali pro jejich bohaté zkušenosti i úzký vztah, který je právě pro konstruktéry evropských obranných zařízení klíčový“.

„ Spolupráci se společností Dolphin bereme jako uznání kvality našich služeb, a to jak z pohledu výroby, tak i z pohledu zákaznického servisu. Hlavní roli na tom měl také náš dlouhodobý závazek k podpoře společnosti Dolphin,“ řekl Jean-Pierre Delesse, President Lfoundry Rousset.

Více informací na: http://www.dolphin.frGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007