. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
rlcDB: Online součástkový manažer
15. června 2012 - 9:00 | Pandatron | rlcDB: Online součástkový manažer   verze pro tisk

rlcDB: Online součástkový manažer

rlcDB je první online správce elektronických součástek. Jeho autorem je konstruktér, který nutně potřeboval něco, co by bylo možné integrovat s nástrojem ze skupiny EDA tools a umožňovalo by sledování zásob a vytváření objednávek pro jednotlivé distributory.

Základní práce s nástrojem je velice jednoduchá. Stačí provést import seznamu součástek ze svého návrhového nástroje, jako je například Eagle CAD, a aplikace se již sama pokusí najít vhodné prvky na internetu. Na základě toho se pokusí vyhledat základní atributy součástky a poskytne vám označení jednotlivých prvků, pod kterými lze u zvolených distributorů provádět rychlé objednávky.

Samozřejmě jsou rovněž k dispozici základní údaje, jako je cena a dostupnost jednotlivých dílů u zvolených distributorů. Na základě toho lze velice snadno zvolit vhodného dodavatele.

Bohužel v současné době není stále rlcDB volně dostupný a je nadále zdokonalován.
Pro více informací kontaktujte prosím autora projektu.

Více informací na: http://www.nabiltewolde.com/2011/12/rlcdb-online-electronic-parts-manager.htmlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007