. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
SimMechanics přináší vícebodovou simulaci
20. června 2012 - 6:30 | Pandatron | SimMechanics přináší vícebodovou simulaci   verze pro tisk

SimMechanics přináší vícebodovou simulaci

SimMechanics 4.0 - modelovací a simulační nástroj mechanických těles, přináší schopnost vícebodové simulace. Uživatelé si tak díky tomu mohou 3D mechanické sestavy modelovat v blokovém schématu libovolně pomocí těla, kloubů, mechanických omezení i různých silových prvků. O přesné modelování se přitom stará nový nástroj pro automatický výpočet hmotnosti a setrvačnosti daného tělesa.

Výhodou je rovněž automatická funkce vytvoření 3D animace simulace v SimMechanics, které lze následně libovolně přehrávat, aniž by byla simulace znovu spuštěna. Konstruktéři tak své části a mechanismy mohou snadno znovu použít v nových návrzích. Pro rychlé prototypování mechanických prvků jsou využity definice tuhého tělesa pomocí standardní geometrie a vlastní definice vytlačování v MATLABu.

SimMechanics 4.0 je již nyní dostupný a to v ceně od 2.000 USD.

Více informací na: http://www.mathworks.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007