. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
GPS s přesností 2 cm - VBOX3i RTK
22. brezna 2017 - 4:00 | Pandatron | GPS s přesností 2 cm - VBOX3i RTK   verze pro tisk

GPS s přesností 2 cm - VBOX3i RTK

100Hz GPS VBOX3i s dvojitou anténou od společnosti Racelogic se dnes používá v široké škále aplikací především měřicích a monitorovacích vozidel. RTK upgradu a zvýšení přesnosti až na 2 cm však z VB3iSL-RTK tvoří doslova bezkonkurenční navigační prvek.

Například se u VB3iSL-RTK nabízí použití v systémech Advanced Driver Assistance Systems (ADAS), včetně adaptivních tempomatů, systémů Lane Departure Warning či jako obvod pro zmírnění následků kolize nebo pro detekci v mrtvém úhlu. V kombinaci se základnovou stanicí Racelogic umožňuje VB3iSL-RTK měření rychlosti, přesné pozice, zrychlení, vzdálenosti, úhlu skluzu či pro detekci vozidel s velmi vysokou přesností. VB3iSL-RTK je dodáván s externím vbox systémem tak, aby uživatelům zajistil kontrolu nad vhodným nastavením dvojice přijímacích antén. Zároveň jsou s přístrojem dodávány střešní montážní tyče, zajišťující snadné a optimální umístění antén.

Více informací na: http://www.velocitybox.co.uk/index.php/en/products-main/gps-data-loggers/38-vbox-3i-with-rtk.htmlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007