. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
3D oči pro robotiku i průmysl
19. července 2012 - 10:00 | Pandatron | 3D oči pro robotiku i průmysl   verze pro tisk

3D oči pro robotiku i průmysl

Hliníkové 3D senzory (oči) podporují nasazení technologie Eye Vision Technology do průmyslového prostředí. Podobně jako snímače „Kinect“ jsou vybaveny pomocným osvětlením a robustním hliníkovým pouzdrem.

Kryt senzoru je zcela vodotěsný, což mu umožňuje použití prakticky ve všech průmyslových prostředích. Průmyslové 3D oči otevírají nové možnosti pro oblasti robotiky, jakými jsou paletizaci a depaletizace či třídění součástek na montážních linkách. Rozšíření systému vidění otevírá rovněž nové aplikační příležitosti pro oblast robotiky, především v kombinaci se snímačem vzdálenosti a klasickou kamerou, které by usnadnily modelování objektů. Reálná výška snímku, stejně jako získané obrázky ve stupních šedi jsou z kamery k dispozici prostřednictvím vysokokapacitních algoritmů z aplikace EyeVision 3D.

Robot vybavený průmyslovým 3D viděním má okamžitě přístup ke všem datům blízkých objektů, jako je například jejich prostorová poloha či přibližná velikost. Kromě toho zařízení podporuje všechny běžné funkce zpracování obrazu, jako je čtení čárových kódů, optické rozpoznávání znaků nebo měření.

Více informací na: http://www.evt-web.com/en/home/GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007