. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
UMTS 3G modul Quectel U10 Vás ohromí množstvím funkcí

UMTS 3G modul Quectel U10 Vás ohromí množstvím funkcí

All in one GSM 3G modul Quectel U10 zjednodušuje zapojení a zkracuje čas na testování díky množství integrovaných rozhraní. Pokud hledáte modul pro přenos dat, hlasu, videa, SMS a MMS, který má již vše integrováno v sobě, pak je pro Vás Quectel U10 to pravé řešení.

Neuvěřitelně mnoho funkcí, podporovaných protokolů, zabudovaných rozhraní a jiných vlastností poskytuje nový 3G modul Quectel U10. Díky tomu již ve většině aplikací není třeba připojovat další rozhraní, což výrazně zkracuje dobu vývoje a snižuje výrobní cenu cílového zařízení. Jen samotný seznam vlastností by zabral celý článek, proto zmíníme alespoň některé.


Obr. 1: UMTS 3G modul Quectel U10 Vás ohromí množstvím funkcí

Základní vlastnosti výhody:

 • Dual mode/ vícepásmový WCDMA a GSM modul
 • Vysokorychlostní HSPA přenos dat 7,2Mbps (DL)/5.76Mbps (UL)
 • GPRS & EDGE, multi-class 12
 • Dual SIM
 • Rozhraní pro kameru až do 8 Mpx
 • Rozšířený teplotní rozsah od -40 do +85 °C
 • Zabudovány mnohé pokročilé protokoly
 • Rozhraní pro SD kartu až do 32 GB
 • Rozhraní USB 2.0 high speed
 • Rozhraní Bluetooth
 • 3x UART (až 921600 bps)
 • Kontrolér pro nabíjení Li-ion baterie
 • Snadno použitelný pomocí 100 pinového B2B konektoru

Modul podporuje duální mód a několik pásem (WCDMA & GSM), vysokorychlostní přenos dat UMTS (HSPA), což je dále podporováno i vysokorychlostním rozhraním USB 2.0 a třemi UART kanály. Rozhraní pro CMOS kameru s rozlišením až 8MPx umožňuje přímé připojení kamery bez dalších výdajů. Vše potřebné je možno uložit na přímo připojitelnou SD kartu s kapacitou až 32 GB. Pro získání komunikace přes Bluetooth stačí k U10 pouze připojit anténu. Modul U10 obsahuje i obvod pro řízení nabíjení Li-ion baterie, což je výhodné v mobilních aplikacích i při použití baterie jako záložního zdroje. RIL (radio interface layer) driver pro WinCE6.0 a USB driver pro WinCE 6.0, Win7/XP a Linux 2.6. dále zjednodušují komunikaci a připojitelnost. Výborná citlivost, pokročilé audio algoritmy a video kodeky přispívají k univerzálnímu použití modulu U10. Aby bylo možné využívat všechny funkce bez omezení, měl by mít daný modul široký rozsah pracovních teplot - i tento požadavek splňuje U10 na 100% a má zaručenu funkčnost v rozsahu -40 až +85 °C. Připojení modulu U10 k DPS je velmi jednoduché pomocí SMD konektoru (board to board). Modul samozřejmě umožňuje využití SIM karet jakýchkoliv GSM operátorů. Pro usnadnění vývoje je dostupný také vývojový kit U10EVB-KIT.

Základní informace Vám poskytne specifikace modulu U10 a prezentace Quectel U10. Detailní informace Vám poskytnou dokumenty U10 Hardware Design, U10 AT Commands set, uživatelská příručka pro U10 EVB kit a aplikační poznámka pro videohovory.

U10, jakož i U10-EVB kit jsou dostupné přímo ze skladu. Orientační cena modulu U10 je 50 EUR při odběru 1 ks. Cenovou nabídku pro Váš projekt Vám zašleme na vyžádání. V případě zájmu prosím kontaktujte společnost SOS electronic.

Získejte vývojový kit výhodněji:
Nabízíme Vám možnost zakoupení nebo zapůjčení vývojového kitu za zvýhodněných podmínek. Pokud máte zájem o vývoj aplikací s čipem U10, ozvěte se nám na adresu marketing@soselectronic.com.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Domovská stránka firmy SOS electronic

UMTS 3G modul Quectel U10 Vás ohromí množstvím funkcí
Specifikace modulu U10
Uživatelská příručka
Aplikační poznámka pro videohovoryGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
IPRELAY8R - IP RELÉ a teploměr s webovým rozhraním
Moduly IP RELÉ - IPRELAY8R obsahují osm releových výstupů s přepínacím kontaktem, webové rozhraní, integrovaný a externí teplotní senzor s pamětí na 10 záznamů a zobrazením naměřených hodnot v grafu.
Skladem od 1520 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007