. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
PowerSoft
30. srpna 2012 - 7:00 | Pandatron | PowerSoft | Komentářů: 0  

PowerSoft

PowerSoft Software pro přenos a archivaci dat z elektroměrů a analyzátorů sítě firmy Carlo Gavazzi.

Posledním trendem měření spotřeby elektrické energie je používání elektroměrů s datovou komunikací, které umožňuje sledování a odečítání mnoha informací z elektroměru na dálku.

V případě že potřebujeme sledovat jen velmi málo odběrných míst, je možné použít dražší přístroje s vestavěným dataloggerem, z kterých je pak možné dálkově stahovat uložená data a poté ručně provést jejich grafickou a matematickou analýzu.

V případě že je třeba měřit více odběrných míst a získávat podrobnější informace, vyplatí se zřídit centrální počítač (server), který je vybaven patřičným software, které zajistí jak přenos a záznam dat z jednotlivých přístrojů na server, tak jejich pohodlné zpracování a předání informací jednotlivým uživatelům.

Jednoduchým propočtem cen se dostáváme k hranici cca 6-7 měřených míst, kde použitím levnějších přístrojů bez vlastního dataloggeru, můžeme za uspořené finance pořídit licenci software, který nám informace z elektroměrů zpracuje podstatně komfortnějším způsobem.

Program PowerSoft pro spolupráci s elektroměry Carlo Gavazzi, který je nyní dodáván také v češtině a který je schopen data z elektroměrů sbírat a zpracovávat je cenově dostupným řešením pro tyto úkoly. Více informací naleznete na našich stránkách, kde je ke stažení podrobnější dokumentace a demoverze pro seznámení s funkcemi.Rádi Vám poradíme s přípravou instalace a případným zprovozněním a nastavením. Pokud byste měli zájem o podrobnější seznámení a proškolení, ozvěte se nám na email: d.lansky@enika.cz.

Odkazy & Download:
Domovská stránka firmy Enika
Domovská stránka firmy Carlo Gavazzi
PowerSoftGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
WIZ110SR - RS232
Převodník TCP/IP <-> RS232 s konektory RJ45 i D-Sub
Skladem od 730 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007