. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Samsung Electronics ČVUT vyhlásily programátorskou soutěž

Samsung Electronics ČVUT vyhlásily programátorskou soutěž

Samsung Electronics Czech and Slovak a eClub ČVUT připravily pro studenty českých vysokých škol programátorskou soutěž. Vítězné týmy dostanou stipendium až 20.000 Kč a produkty Samsung Galaxy Tab 2 10.1 Wi-Fi, a Samsung Galaxy Note. Vítězné soutěžní aplikace se dostanou až k uživatelům zařízení Samsung.

eClub ČVUT, který je již druhým rokem podporován nadací ČVUT Media Lab, si klade za cíl podporovat nadané studenty a umožnit jim převést jejich podnikatelské nápady do praxe. Pro všechny studenty, kteří se zabývají programováním aplikací pro moderní mobilní zařízení – jsme ve spolupráci s českým zastoupením Samsung Electronics vyhlásili soutěž o nejlepší aplikaci ve dvou kategoriích – tablety Galaxy Tab a přístroje Galaxy Note.

„Jako další formu podpory mladých podnikavců jsme se rozhodli vyhlásit soutěž, ve které se dají vyhrát nejen hodnotné ceny, ale také stipendium, nebo přístup na vybrané akce v akcelerátoru Node 5,“ říká zakladatel a vedoucí eClubu Jan Šedivý z katedry kybernetiky Fakulty elektrotechnické ČVUT a dodává: „Hlavním přínosem naší soutěže je skutečnost, že se vítězné aplikace dostanou přímo ke koncovým uživatelům produktů Samsung. Všechny aplikace musí splňovat podmínky pro uveřejnění v obchodě s aplikacemi SamsungApps, neboť vítězné aplikace pak budou na půl roku součástí nabídky tohoto obchodu. Pak je ovšem autoři budou moci nabízet ke stažení sami, nebo budou mít právo je prodat třetí straně. Takto nastavený model je jistě zajímavý jak z hlediska propagace, tak z hlediska monetarizace.“

Soutěžní projekty, jejichž podnikatelský plán bude třeba obhájit před mezinárodní porotou, je možné přihlásit do 1. 11. 2012.

Více informací a podmínky soutěže naleznete na stránce: http://www.eclub.cvutmedialab.cz/summer-12.

Zdroj: Samsung Electronics Czech and Slovak a eClub ČVUT vyhlásily programátorskou soutěžGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232E - Převodník USB / sériový port (UART), modul
Kompaktní a jednoduše použitelný modul datového převodníku do USB portu.
Skladem od 199 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007