. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Německo rozšiřuje svou spolupráci s Čínou v oblasti LED

Německo rozšiřuje svou spolupráci s Čínou v oblasti LED

Německá ministryně pro výzkum a vývoj - Annette Schavan a její čínský protějšek - Wan Gang podepsaly dohodu o společném výzkumu v oblasti vysoce efektivních LED technologií. Jedním ze stěžejních výzkumných center se v této souvislosti má stát Technická univerzita v Darmstadtu.

Profesor Tran Quoc Khanh, který dohlíží na vývoj osvětlovacích technologií na Technické univerzitě v Darmstadtu, byl jmenován zástupcem pro oblast výzkumu biologických a zdravotnických účinků světla, stejně jako pro projekt jednotné kalibrace zařízení pro laboratorní měření. Kromě toho se však zúčastní také analýzy výsledků demonstračních projektů LED – kupříkladu v aplikacích pouličního osvětlení.

Darmstadt Technical Universities – oddělení Lighting Technologies se dlouhodobě intenzivně věnuje výzkumu a vývoji technologií souvisejících s LED. Mimo jiné se zde vyvíjí řešení pro technologii měření světla, pouliční osvětlení, světlomety a zadní světla pro automobilový průmysl, stejně jako maximálně účinné vnitřní osvětlení průchodů pro moderní, nízkoenergetické budovy. Kromě toho však oddělení udržuje rovněž tým vědců, věnujících se výzkumu spektrální citlivosti lidského oka.

Více informací na: http://www.tu-darmstadt.de/vorbeischauen/aktuell/einzelansicht_55232.de.jspGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007