. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Najdi si svůj červený kontejner
7. září 2012 - 8:00 | Pandatron | Najdi si svůj červený kontejner | Komentářů: 0  

Najdi si svůj červený kontejner

Už je to zase tady! Kampaň společnosti ASEKOL - "Najdi si svůj červený kontejner" - je po prázdninové pauze zpět! Náš červený tým během podzimu čeká ještě 21 zastávek.

Kdo nám přinese nejvíce starého elektra (mobily, nabíječky, foťáky, kamery, přehrávače, atd.) může vyhrát fungl nový mobilní telefon Samsung Galaxy Ace!

Na interaktivní mapě si můžete najítčervený kontejner, který máte nejblíže, dozvíte se všechno o recyklaci vysloužilých elektrospotřebičů a vaše ratolesti si mohou vysoutěžit nejrůznější maličkosti pro radost. Kromě toho je pro ně připraven skákací hrad, trampolína nebo slalomová asekoloběžková trať.

Jarní část kampaně měla ohromný úspěch, ASEKOL věnoval telefon nejúspěšnějšímu„donašeči“, paní Stefany Des, která donesla 1067ks elektropřístrojů.Na podzim mají stejnou šanci všichni z vás. Začínáme 4. září!

A přitom pamatujte - staré elektro nepatří do směsného odpadu!

Vyberte si ze dvou možností jak si odnést nový mobil:

Najdi si svůj červený kontejner

1) Každý kdo přinese alespoň jeden kus elektrozařízení, získává na místě drobné dárkové předměty od společnosti ASEKOL. Automaticky se tak dostává do slosování o nový mobilní telefon. Losování proběhne dvakrát – po jarní a po podzimní části tour. Výherce kontaktujeme (na uvedené mobilní číslo) a cenu následně zašleme poštou. Výsledky losování jarní části budou známy nejpozději 10.6.2012 (výsledky podzimní části 20.10.2012) a budou k dispozici na těchto webových stránkách.

2) Pokuste se přinést na akci co největší počet elektrozařízení najednou a vyhrajte! Na konci tour (nejpozději 20.10.2012) vyhodnotíme soutěž o nejlepšího sběrače a výherci zašleme nový mobil poštou. Hodnotí se opravdu počet kusů elektra (např. mobil + nabíječka + fén = 3 kusy). Průběžné výsledky z jednotlivých měst můžete sledovat na těchto stránkách. Zde uvidíte součet všech přinesených elektrozařízení – na konci tour vyhlásíme i celkově nejúspěšnější město.


Obr. 1: ASEKOL na konferenci Odpady a obce

Co si lze v rámci kampaně vyzkoušet:

Kvíz
Když úspěšně odpovíte na otázky ze života kolem vás zaměřené na recyklaci či životní prostředí, odnesete si řadu hodnotných cen.

10 za minutu
Mládež i dospělí si mohou procvičit paměť také v soutěži 10 za minutu. Za jednu minutu musíte napsat deset věcí, které patří a deset, které nepatří do červeného kontejneru ASEKOL. Pokud budou vaše odpovědi správné, odměníme vás zajímavými cenami. Zúčastnit se můžete jen jednou.

Vyhledávač kontejnerů
Na velké televizi vám na detailní mapě vašeho města pomůžeme vyhledat nejbližší kontejnery od vašeho bydliště nebo firmy nebo k němu pomůžeme najít nejkratší cestu. Už nemusíte vážit cestu na daleký sběrný dvůr, abyste vyhodili rozbitou klávesnici, nebo vybitou baterii.

Asekoloběžka
Můžete si vyzkoušet jízdu na červené asekoloběžce a zkusit také jízdu zručnosti ve slalomu mezi maketami elektrospotřebičů.

Najdi nejbližší kontejner a vyhraj
Vydejte se na detektivní pátrání a najděte nejbližší červený kontejner od místa konání akce. Opište si číslo červeného kontejneru na čárovém kódu, který najdete na boku kontejneru a odevzdejte spolu se jménem a kontaktem ještě ten den obsluze stánku. Přímo na místě samozřejmě získáte nějakou pozornost, všechny správně odevzdané a vyplněné odpovědi následně slosujeme a vyhrát můžete opět mobilní telefon Galaxy Ace..


Obr. 2: Červený tým patřil Zlínskému kraji

Pro děti i dospělé
Vezměte s sebou na akci i malé děti! Pro ně máme připravený dětský koutek s omalovánkami a barevnými křídami, skákací nafukovací hrad, nebo trampolínu. Děti i rodiče si mohou vyzkoušet také skákání v pytlích na třídění elektroodpadu, hod mobilem na přesnost do červené popelnice ASEKOL nebo se zapojit do výtvarné soutěže.

Pro školy
Cílem je opět zábavnou formou informovat žáky o potřebě sběru a ekologické likvidace vysloužilých elektrospotřebičů a zejména o červených stacionárních kontejnerech na drobné elektro, které jsou k tomu určené a ve vašem městě dostupné. Zdůrazněny budou i konkrétní přínosy recyklace drobného elektra. Pro zúčastněné třídy bude připraveno množství soutěží a atrakcí s důrazem na ekologickou výchovu. Každé třídě se budou věnovat dva promotéři, kteří je provedou celým programem, kvízy i doprovodnými disciplínami. Žáci se zde dozvědí či připomenou nejen odpovědi na otázky „Proč nesmím vyhodit vysloužilý elektrospotřebič do popelnice?“ nebo „Kde ho mohu odevzdat k recyklaci?“. V souvislosti s kampaní bude vyhlášen i nový úkol v Recyklohraní, takže Vaše škola bude moci získat další body. Více se již brzy dozvíte prostřednictvím internetových stránek www.recyklohrani.cz.

Pokud máte zájem se akce zúčastnit, kontaktujte slečnu Andreu Krskovou, tel. 606 052 843, andrea.krskova@sundisk.cz. Vstup na akci je zdarma.

Odkazy & Download:
Domovská stránka ASEKOL s.r.o.
Červené kontejnery
Poslední zastávka červeného týmu ve znamení rekordu
Bez mobilu se již Češi neobejdouGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PGSM-M10: GSM/GPRS modul s M10
Čtyřpásmový GSM/GPRS modul s M10 firmy QUECTEL a podporou SMS, MMS, GPRS Class 12, TCP/IP, FTP a dalších.
Skladem od 690 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007