. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Elektrobus SOR vozil v Brně ministra!
12. září 2012 - 6:44 | Pandatron | Elektrobus SOR vozil v Brně ministra! | Komentářů: 0  

Elektrobus SOR vozil v Brně ministra!

Ministr průmyslu a obchodu pan Martin Kuba a další oficiální hosté Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně využili nevšední dopravy po výstavišti ekologickým autobusem na baterky - elektrobusem.

Ministr průmyslu a obchodu pan Martin Kuba a další oficiální hosté Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně využili nevšední dopravy po výstavišti ekologickým „autobusem na baterky“ – elektrobusem. Český výrobce autobusů společnost SOR poskytla jeden z vyrobených elektrobusů pro potřeby Veletrhů Brno k dopravě hostů, návštěvníků, ale také k propagaci nově připravovaného dopravního veletrhu EUROTRANS.

Oficiální „elektrojízdy“ se účastnili i významné osobnosti českého průmyslu, například pan Jaroslav Hanák, prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR, pan Antonín Šípek, ředitel kanceláře Sdružení automobilového průmyslu, pan Jaroslav Trnka, generální ředitel společnosti SOR Libchavy a další. Hosty doprovázel pan Michal Hašek, hejtman Jihomoravského kraje a pan Jiří Kuliš, generální ředitel a místopředseda představenstva Veletrhů Brno.

Veletrhy jsou výkladní skříní průmyslově vyspělých společností!
Význam a opodstatnění veletrhů s jistotou potvrzuje Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně, který má vzestupnou tendenci v počtu zúčastněných vystavovatelů, ale i očekávané návštěvnosti z okruhu odborné veřejnosti. Nový veletrh EUROTRANS v příštím roce rozšíří portfolio brněnských veletrhů. Česká republika je tradičním výrobcem dopravních prostředků světového významu a komplexní dopravní veletrh v Brně má zcela logické opodstatnění. Elektromobilita je významným oborem v perspektivním vývoji dopravy v budoucím období. Elektrobus SOR, který nový veletrh EUROTRANS propaguje, je jedním z dobrých příkladů úspěšnosti a konkurenceschopnosti českých firem. Můžeme proto doufat, že nový dopravní veletrh přiláká tradiční i nové vystavovatele i zahraniční návštěvníky a hlavně zájemce o české výrobky.

Odkazy & Download:
Domovská stránka MSV 2012
Doprovodný program
Seznam vystavovatelůGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232C - převodník USB-UART, modul
Modul s obvodem CP2102 od Silicon Labs - převodník USB-UART pro vývoj a malosériovou výrobu.
od 190 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007