. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Vyzkoušejte si nový E-shop!
19. září 2012 - 2:00 | Pandatron | Vyzkoušejte si nový E-shop!   verze pro tisk

Vyzkoušejte si nový E-shop!

V souvislosti s probíhající expanzí našich produktů do zahraničí pracujeme v těchto dnech na dokončení zbrusu nového online elektronického obchodu - e-shopu. Hlavní změnou bude podpora více jazyků, rozšířené možnosti online plateb, rozsáhlejší produktové stránky a další novinky.

Celkem na sedmi doménách je nyní dostupná zcela nová podoba našeho e-shopu. V současné době se na e-shopu i nadále intenzivně pracuje tak, aby bylo již brzy možné představit jeho finální podobu. Přesto je nyní proces objednávek již plně funkční a díky naší současné politice, která dává STOP drahému poštovnému, jsou nyní všechny objednávky z nového e-shopu vyřizovány bez poštovného a balného. A to nejen do České republiky, ale do celého světa!

Zatím však ještě zbývá přeložit velké množství produktů do jiných jazyků, rozšířit produktové stránky a hodě práce je také na novém administrativním rozhraní.

I přesto je nový e-shop již plně funkční a pokud chcete ušetřit na poštovném a balném, neváhejte! Nový e-shop je dostupný na těchto doménách: Pandatron.com, Pandatron.eu, Pandatron.de, Pandatron.it, Pandatron.pl, Pandatron.ru a Pandatron.jp.

Více informací na: http://pandatron.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Čtvrtek, 22. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,265   USD = 23,565
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007