. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
NI představuje nový samostatný systém NI CompactDAQ

NI představuje nový samostatný systém NI CompactDAQ

NI rozšiřuje platformu NI CompactDAQ o samostatné systémy pro sběr dat, kompatibilní s více než 50 vstupně výstupními moduly specifickými pro různé senzory pro flexibilní záznam dat při měření různých signálů zároveň.

Společnost National Instruments představila nový samostatný systém NI CompactDAQ, vysoce výkonnou vestavnou platformu pro měření a záznam dat. Systém obsahuje dvoujádrový procesor Intel pro provoz softwaru pro měření, online analýzu a záznam dat. S platformou NI CompactDAQ si mohou uživatelé celý měřicí systém přizpůsobit s použitím LabVIEW či využít možnosti kontaktovat některou z více než 600 společností v rámci NI Alliance Partner Network pro vytvoření řešení na klíč.

Samostatný systém NI CompactDAQ obsahuje dvoujádrový procesor Intel a vestavěnou paměť pro dosažení vysokého výpočetního výkonu v samostatném přenosném systému. S použitím návrhového systému NI LabVIEW si mohou uživatelé přizpůsobit svá řešení pro záznam dat či vestavný monitoring pro měření, analýzu a vizualizaci dat v jediném prostředí.

“Upgrade na samostatný systém NI CompactDAQ jsme provedli snadno, takřka beze změn, v našem LabVIEW kódu,“ řekl Tim Carlier, prezident a zakladatel společnosti Integrated Test & Measurement. „S novou vestavnou platformou pro záznam dat můžeme náš software iTestSystem provozovat a zaznamenávat synchronizovaná data ze senzorů přímo v zařízení. Tím je eliminována potřeba dalšího PC a dochází k zásadnímu snížení nákladů na systém a jeho údržbu."

Vlastnosti samostatného systému NI CompactDAQ
Procesor Intel Core i7 dual-core, 2 GB RAM a 32 GB prostoru pro data - Můžete provozovat vysoce výkonné testy měřením různých signálů a zároveň ukládat data přímo v systému, čímž je odstraněna potřeba externího PC.

Kompatibilní s LabVIEW 2012 – Dosáhněte vyšší produktivity s nejnovější verzí LabVIEW, která nabízí vzorové projekty a šablony pro velmi rychlé měření a záznam dat navržené s cílem ušetřit čas a snížit náklady na údržbu.

Skříň s 8 sloty a výběrem z více než 50 vstupně výstupních modulů řady C – Kombinujte širokou škálu typů vstupů a výstupů či senzorů, jako jsou AI, AO, DIO a CAN, při tvorbě vlastních systémů pro měření a záznam dat.

USB, Ethernet a sériové porty – Připojte zařízení NI CompactDAQ přes USB/Ethernet, včetně nové skříně pro Ethernet NI cDAQ-9184, pro rozšíření počtu slotů pro moduly pro aplikace vyžadující vysoký počet kanálů, či je integrujte s dalšími zařízeními, jako jsou kamera či GPS zařízení.

Ukládání hodnot na disk rychlostí až 30 MB/s – Současně ukládejte hodnoty ze souvislých měření se vzorkovací rychlostí až 1 MS/s/ch.

Čtenáři mohou získat více informací o samostatném systému NI CompactDAQ na webových stránkách http://sine.ni.com/nips/cds/view/p/lang/en/nid/210718

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů
NI představuje nový samostatný systém NI CompactDAQ pro vysoce výkonné vestavné řešení pro měření a záznam dat
Samostatný systém NI CompactDAQGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PUSBIO8R - USB - 8x relé
Modul PUSBIO8R patří do skupiny USB relé a USB – I/O převodníků. Moduly jsou vybaveny osmi výkonovými relé. Pro ovládání slouží aplikace PUSBIO – Control Software.
Skladem od 825 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007