. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nechcete již více pájet vodiče na DPS? Mini DPS konektory to vyřeší

Nechcete již více pájet vodiče na DPS? Mini DPS konektory to vyřeší.

Miniaturní konektory do DPS od společnosti Phoenix Contact přinášejí překvapivě snadnou manipulaci a zabírají jen minimum místa.

Malé rozměry, spolehlivý kontakt, snadné použití a proud až do 6A, to jsou základní vlastnosti nových konektorů Phoenix Contact série PTPM, PTSM a PTQ z rodiny Combicon HD. Zejména při velkých výrobních sériích je velmi důležité, aby bylo zapojování kabelů rychlé, přesné a pokud možno co nejvíce odolné chybám, vznikajícím ze snížené soustředěnosti pracovníků. Tyto požadavky plní nové konektory velmi dobře a např. série PTQ vyžaduje pouze zasunout izolovaný vodič a zacvaknout horní část konektoru.

Základní vlastnosti a výhody:

  • Univerzální DPS konektory
  • Miniaturní rozměry
  • Extrémně jednoduché použití
  • Způsob použití výrazně snižuje chybovost při zapájení vodičů
  • 2-8 pólů (PTPM až 10 pólů)
  • Vhodné pro Ethernet (CAT5e), mixed-signal, napájení a jiné
  • Použití až do 2-6A/160V (v závislosti na typu)
  • SMD aj THT verze
  • Horizontální aj vertikální verze

Čtyři nové série, které naleznete v naší nabídce, jsou:

PTPM - (PTPM-x/x-P-2,5) miniaturní, pouze 5mm vysoký konektor typu wire-to-board, sestávající ze dvou částí (socket + header). PTPM připojuje vodiče bez odizolování (IDC). Ideální pro Ethernet kabely a jiné vodiče o průřezu 0,14 / 0,34 mm2 (AWG 22-26) - v závislosti na typu. Maximální proud 2-4A/160V, rozteč pinů 2,5 mm. Počet pólů je vždy sudý (2-4-6-8-10).

PTSM - (PTSM-x/x-P-2,5) konektor podobný sérii PTPM, ovšem připojení vodičů není šroubovací, je nasouvací (push-in) pomocí pružinového kontaktu. Toto připojení umožňuje použít vodiče až do 0,5 mm2 - pevné vodiče, ale i lanka.

PTSM - (PTSM -x/x-2,5-H, resp PTSM-x/x-2,5-V) terminály pro přímé připojení vodiče do DPS (THT i SMD verze).

PTQ - IDC konektor typu wire-to-board pro extrémně snadné připojení vodičů k DPS. Ethernet kabel nebo jiný vodič o průřezu 0,14 / 0,34 mm2 stačí pouze zasunout na doraz a zacvaknout horní krytku - bez odizolování, bez stříhání a bez jiných nástrojů. K uvolnění vodiče také není třeba žádné nástroje - stačí nadzvednout horní část konektoru. Maximální proud až 4A/160V, rozteč pinů 2,5 mm, výška 8mm.

Plug-in konektory série PTPM i PTSM využívají shodné headre (PTSM-x/x-HH-2, 5, resp PTSM-x/x-HV-2, 5), což dále zvyšuje jejich variabilitu. Headre jsou dostupné v THT iv SMD provedení (horizontálně i vertikálně). Tyto nové miniaturní konektory jsou univerzálně použitelné pro napájení, digitální i analogové signály, připojení LED panelů a další. Všechny 4 série jsou dodávány v pásech (TR), umožňujících strojní osazení na DPS.

Detailní popis Vám poskytne přehled série Phoenix PTSM a PTPM a Phoenix PTQ, jakož i datasheety u jednotlivých typů. Několik typů najdete přímo skladem u společnosti SOS electronic.

V případě zájmu prosím kontaktujte společnost SOS electronic.

Získejte vzorek konektorů PTSM a PTQ zdarma!
Napište nám, v jaké aplikaci byste chtěli použít tyto nové konektory. Máme pro Vás připraveny vzorky PTSM-0,5/3-2,5-V-THR-R44 a PTQ0,3/2-2,5THR.

Ozvěte se nám na adrese marketing@soselectronic.com.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Domovská stránka firmy SOS electronic

Phoenix PTSM a PTPM
Phoenix PTQGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232R - modul, převodník USB-UART
Modul s obvodem nové generace FT232RQ - převodník USB-UART pro vývoj a malosériovou výrobu.
od 390 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007