. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Simulujte, testujte, vyvíjejte - vývojové prostředky Electronic Assembly Vám pomohou

Simulujte, testujte, vyvíjejte - vývojové prostředky Electronic Assembly Vám pomohou

V širokém portfoliu vývojových prostředků pro displeje společnosti Electronic Assembly najdete i vývojové kity pro vývoj aplikací s displeji rodiny eDIP, včetně připojitelnosti přes všechna běžná průmyslová rozhraní.

Každý, kdo již někdy navrhoval vlastní vývojovou desku ví, že navrhnout, vyrobit a osadit takovou desku vyžaduje spoustu čas. Proto kompletní vývojová deska za přijatelnou cenu je vždy velkým ulehčením. Vývojový kit EA EVALeDIP320-TFT70 je názorným příkladem takové sady, neboť poskytuje okamžitý přístup k plné funkcionalitě displeje a přichází bohatě vybaven. Současně plní i kritérium přijatelné ceny, neboť rozdíl mezi cenou vývojové desky a cenou samotného displeje je jen cca 50 Eur.

Základní vlastnosti a výhody:

  • Bohatě vybavený vývojový kit
  • Dodáván společně s displejem s dotykovým panelem
  • Včetně vývojového SW a příkladů
  • Umožňuje využívat IO piny displeje
  • Podporuje 5 rozhraní (RS232, RS485, I2C, SPI a CMOS RS232) + USB
  • Včetně USB kabelu a síťového adaptéru

EA EVALeDIP320-TFT70 umožňuje elegantním způsobem vyvíjet aplikace a využívat všechny možnosti 5,7 "a 7" displejů Electronic Assembly. Vývojový kit obsahuje vývojovou desku (USB), 7" displej s dotykovým panelem, CD se SW a ovladači, 5 malých DPS, umožňujících komunikaci přes průmyslová rozhraní (RS232, RS485, I2C, SPI a RS232-CMOS level), USB kabel a síťový adaptér.

Vývojový kit umožňuje vyvíjet i aplikace, které využívají vstupní / výstupní piny displeje - 8 tlačítek a 2 trimry umožňují ovládat I / O piny a simulovat analogové signály, zatímco 8 LED indikuje logické úrovně na korespondujících výstupech. Další LED indikují datový provoz a bzučák / reproduktor slouží jako zpětná vazba pro signalizaci dotyku displeje. Výhodou displejů Electronic Assembly je, že k mnoha typům jsou dostupné i černě eloxované hliníkové rámečky.

Bližší informace Vám poskytnou datasheety EA EVALeDIP320-TFT70 a EA eDIPTFT70-A. 5,7“ displej EA eDIP320-8 (modro/bílý) bude k dispozici v nejbližším období.

V případě zájmu o produkty Electronic Assembly prosím kontaktujte společnost SOS electronic.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Domovská stránka firmy SOS electronic
Simulujte, testujte, vyvíjejte - vývojové prostředky Electronic Assembly Vám pomohou
Vývojový kit EA EVALeDIP320-TFT70
7" displej s dotykovým panelemGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Modul PWLAN-1
Konstrukce univerzálního webserveru s modulem SocketLAN.
Skladem od 1290 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007