. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
PicoPulse NFC řešení pro SIM karty
8. listopadu 2012 - 8:50 | Pandatron | PicoPulse NFC řešení pro SIM karty   verze pro tisk

PicoPulse NFC řešení pro SIM karty

PicoPulse Secure NFC „booster“ čip umožňuje výrobcům osazení všech komponent pro emulaci NFC karty a peer-to-peer režimu spojení do standardní SIM karty.

PicoPulse NFC RF front-end čip booster je založen na vysoce výkonném VaultSEcure hardwarovém řešení bezpečnostního standardu s podporou emulace NFC kompatibilních karet a peer-to-peer provoz pro SIM a další rozměrově omezené prvky. SIM karty s čipem PicoPulse mohou být přitom použity v běžných mobilních telefonech, tabletech a dalších mobilních zařízení. Navíc však podporují stále rozšířenější bezkontaktní NFC platby tzv. mobilní platby a další s tím spojené možnosti.

Čipy PicoPulse zároveň výrazně potlačují účinky kovových materiálů a elektromagnetického šumu, který se právě uvnitř mobilních telefonů obvykle nachází a vyžaduje použití 10 x 5 mm antény, umístěné například u baterie. VaultSEcure čip je držitelem EMVco IC certifikátu a splňuje náležitosti EAL5+.

Zájemcům je k čipům dostupný kompletní referenční design a instrukce pro OEM použití v SIM, MicroSD a dalších kartách.

Více informací na: http://www.insidesecure.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007