. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
electronica 2012
12. listopadu 2012 - 8:00 | Pandatron | electronica 2012 | Komentářů: 0  

electronica 2012

V pořadí již 25. mezinárodní veletrh elektroniky a průmyslu se již každoročně koná od 13 do 16.11 v Mnichově a hlavními tématy jsou elektronické součástky, systémy a aplikace pro elektrotechnický průmysl.

Electronica 2012 je vůdčím světovým veletrhem pro elektronické součástky, systémy a aplikace, dalo by se říci, že jde o světový summit elektronického průmyslu. Na veletrhu je možné získat ucelený přehled o situaci v celé řadě odvětví, neboť svou účast mají potvrzenu všichni klíčoví hráči trhu.

Veletrhu se letos účastní více než 2.800 vystavovatelů, včetně zhruba 30 vystavovatelů z ČR a SROV. Na ploše více než 132.000 m2 výstavní plochy pořadatelé očekávají návštěvnost až 70.000 odborníků a konstruktérů.

Mimo jiné je veletrh zaměřen na dynamicky se rozvíjející obory s oblasti automobilového průmyslu, bezdrátové komunikace, MicroNanoWorld a nesmí chybět ani velmi populární Embedded systémy. Souběžně s veletrhem bude na výstavní ploše probíhat hned celá řada odborných fór a diskuzí, jako jsou především Automobilové fórum, Emebedded fórum, e-Signage/Display fórum, Electronica fórum, stejně jako Aplikace senzorů MEMS ve spotřební elektronice, Organická elektronika a řada dalších. Mezi probíhající konference a kongresy lze pak zařadit především Electronica automotive conference, Wireless Congress (Systems & Applications), Software village, Jobs and careers a samozřejmě celou řadu dalších.

Veletrh electronica 2012 je pořádán současně s veletrhem Hybridica - veletrhem hybridních prvků.

Odkazy & Download:
Domovská stránka veletrhu
Program konferencí

 GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PUSBIO4R - USB - 4x relé + 4x vstupy
Modul PUSBIO4R patří do skupiny nové řady USB – relé a USB – I/O převodníků. Moduly jsou vybaveny výkonovými relé a izolovanými vstupy. Pro ovládání slouží aplikace PUSBIO – Control Software.
Skladem od 735 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007