. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Pořiďte si precizní hliníkovou skříňku pro své Raspberry PI!

Pořiďte si precizní hliníkovou skříňku pro své Raspberry PI!

Česká firma EMKO Case a.s., tradiční výrobce skříněk na zakázku, představuje novou řadu krabiček určených pro levné all-in-one desky Raspberry PI.

Na trh se tak vedle plastových čínských výlisků dostávají kvalitní hliníkové krabičky ve dvou provedeních: jednoduchá celoplechová krabička (Case B) a dále propracovanější varianta s frézovanými panely (Case A).

Materiál, z něhož jsou obě skříňky vyrobeny (hliník s eloxovanou povrchovou úpravou v barvách), zaručuje nejen působivý design, ale také lepší elektromagnetické stínění a především odvod tepla do okolí, čímž zamezíte případnému nežádoucímu rušení okolních spotřebičů a přehřátí.

Oba modely si můžete objednat na internetových stránkách www.emko.cz


Obr. 2: EM-RASPBERRY little Case A
 
Obr. 3: EM-RASPBERRY little Case B

Firma EMKO Case a.s. se zabývá výrobou skříněk na zakázku, ať už se jedná o počítače, průmyslová, domácí či jiná řešení. Disponujeme vlastním vývojovým zázemím s 3D konstrukčním programem, kdy na základě Vašich požadavků vytvoříme prostorový model skříňky na míru. Pružně reagujeme na Vaše připomínky, a tak během několika týdnů od počátečního jednání můžete mít fyzicky vzorek u sebe. Výrobní možnosti nám dovolují produkovat i relativně malé série, které mohou být zajímavou příležitostí, jak Vašemu zákazníkovi přiblížit jím požadované řešení.

Produkty firmy EMKO Case a.s. potují do celého světa, především pak do zemí Evropské unie. Referencí budiž clusterový server na Vídeňské technické univerzitě, mobilní zařízení pro Policii ČR či zakázkové řešení pro Schiphol Airport!

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
EM-RASPBERRY little Case-A
EM-RASPBERRY little Case-BGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Bluetooth relé BTREL1
Modul Bluetooth relé BTREL1 s jedním výstupem umožňuje ovládání libovolných systémů pomocí bezdrátového rozhraní.
Skladem od 690 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007