. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
20. výročí založení společnosti ASICentrum, spol. s r.o.

20. výročí založení společnosti ASICentrum, spol. s r.o.

Dne 1.12.2012 oslavila pražská firma ASICentrum, spol. s r.o. 20. výročí svého založení.

Dominantní činností firmy ASICentrum je návrh integrovaných obvodů včetně zajištění všech navazujících procesů. Firma má zkušenosti v oblastech digitálních, analogových a zvláště smíšených systémů (mixed-mode, digital/analog). Počet zaměstnanců vzrostl z počátečních 12 na dnešních 66, nepočítaje řadu studentů technických vysokých škol, kteří ve firmě zpracovávají diplomové práce a mnohdy i spolupracují na skutečných projektech. ASICentrum je certifikováno podle Systému jakosti normy ISO9001:2000, Systému jakosti automotive normy ISO/TS16946:2002 a Systému managementu bezpečnosti informací ISO 27001.

Od roku 2001 se ASICentrum stalo součástí mezinárodní skupiny SWATCH GROUP prostřednictvím 51% podílu, který získala švýcarská firma EM Microelectronic Marin, 100% dceřinná firma SWATCH GROUP založená v roce 1975. EM Microelectronic je významným výrobcem integrovaných obvodů. Své zkušenosti z návrhu a výroby obvodů s extrémně nízkým příkonem, původně pro hodinky, zhodnotila v řadě dalších aplikací jako RFID, počítačové periferie, systémy pro automobily, průmysl a zdravotnictví. Pro řadu významných zákazníků z mnoha zemí světa vyrábí ročně více než miliardu čipů.

Českým a slovenským zákazníkům prodává ASICentrum součástky a moduly firmy EM Microelectronic a zajišťuje jim následnou technickou i aplikační podporu.

ASICentrum je distributorem SW prostředků americké firmy Mentor Graphics v České republice a Slovenské republice.

Firma se rovněž účastní řady mezinárodních projektů a aktivně spolupracuje s mnohými zahraničními firmami.

Odkazy & Download:
Domovská stránka ASICentrumGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232R - modul, převodník USB-UART
Modul s obvodem nové generace FT232RQ - převodník USB-UART pro vývoj a malosériovou výrobu.
od 390 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007