. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Švýcarský výrobce otevíra R&D centrum v Brně
14. ledna 2013 - 7:21 | Pandatron | Švýcarský výrobce otevíra R&D centrum v Brně | Komentářů: 0  

Švýcarský výrobce otevíra R&D centrum v Brně

Skupina Baumer je světovým hráčem v oboru technologie senzorů a nyní rozšiřuje svou působnost do České Republiky a nabízí tak atraktivní příležitost pro inženýry v daném oboru.

Skupina Baumer je světovým hráčem v oboru technologie senzorů a nyní rozšiřuje svou působnost do České Republiky a nabízí tak atraktivní příležitost pro inženýry v daném oboru. Švýcarská společnost Baumer otevřela nové vývojové centrum v Brně, čímž chce posílit svojí mezinárodní pozici na trhu senzorů. V současné době se společnost Baumer poohlíží po několika softwarových a inženýrech.

Skupina Baumer je mezinárodním lídrem v oblasti vývoje a výroby senzorů, měřících zařízení a také komponentů pro automatické zpracování obrazu. Tato rodinná společnost je na trhu více jak 60 let a zaměstnává okolo 2500 lidí po celém světě, kde má 36 poboček v 18 zemích. Centrála se nachází ve městě Frauenfeld ve švýcarské oblasti Thurgau. Ve Švýcarsku Baumer v posledních letech pravidelně získava ocenění v kategórii „Najlepší zaměstnavatel roka“.


Obr. 1: Švýcarský výrobce senzorů hledá nové softwarové inženýry pro nové vývojové centrum v Brně

Nové vývojové centrum v Brně se v budoucnosti bude podílet na zajištění plnění vysokých nároků a standardů všech produkovaných výrobků společnosti Baumer. Pro tyto účely společnost Baumer otevřela nové pracovní pozice pro odborníky kteří budou zajišťovat a vyvíjet software nutný pro účely testování, a kteří také budou vývýjet koncepty a prototypy pro efektivní a automatizovanou sériovou výrobu. Noví zaměstnanci by kromě vzdělání v oboru a praxe měli disponovat i plynulou angličtinou a pokud možno i němčinou.

Martin Neumeister, ředitel vývojového centra v Brně společnosti Baumer, slibuje vzrušující a zajímavou práci : „Chystáme se zde vytvořit angažovaný tým spolupracovníků, který bude pokračovat v rozdělané práci a přidá další díl skládačky v úspěšném příběhu společnosti Baumer.“

Počet zaměstnanců potřebných pro první tři roky je něco mezi 20 až 30 inženýry. Tito noví inženýři budou úzce spolupracovat s vývojovým týmem ve Frauenfeldu. Počáteční fáze ve společnosti a potřebná školení se budou konat na centrále ve Švýcarsku.

Baumer Group je přední mezinárodní výrobce snímačů vzdálenosti, délky, hladiny, teploty, tlaku a dalších fyzikálních veličin, inkrementálních a absolutních snímačů úhlové polohy, měřicích zařízení a komponent pro automatické zpracování obrazu. Baumer kombinuje inovační technologie a služby orientované na zákazníka do inteligentních řešení pro automatizaci strojní i procesní výroby a nabízí unikátně široký sortiment souvisejících produktů a technologií.

S více než 2 500 zaměstnanci a s 36 výrobními závody, obchodními pobočkami a zastoupeními v 18 zemích je rodinná firma Baumer vždy blízko zákazníkům. Klientům v mnoha oborech průmyslu přináší firma podstatné výhody a zřetelnou přidanou hodnotu z celosvětově důsledně dodržovaných standardů kvality a enormního inovačního potenciálu.

Zdroj: Baumer Group - KarriereGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Vývojový kit MEGA48X
Levnější varianta univerzálního vývojového kitu s obvodem ATmega48 společnosti ATMEL je vhodná jak pro začátečníky, tak i profesionály.
Skladem od 545 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007