. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Společnost Farnell element14 zaměřuje svou strategii na získání pozice místního distributora v České republice

Společnost Farnell element14 zaměřuje svou strategii na získání pozice místního distributora v České republice

Společnost Farnell element14 pokračuje v posilování svého postavení na českém trhu a oznamuje, že ohledně dodávek elektronických součástek a technických řešení bude nyní jednat výhradně přímo se zákazníky.

Společnost nedávno změnila strategii svého působení v regionu tak, aby zákazníci mohli nakupovat přímo z webové stránky v místním jazyce, a měli tak zajištěnou maximální úroveň služeb. Zákazníci mají přímý přístup k 500 000 produktů s cenami v místní měně a s dodáním následující den.

Zřízení nového telefonického prodejního a marketingového centra v Krakově bylo součástí první fáze této restrukturalizace, která započala již v říjnu. Centrum nabízí špičkový servis ve 22 evropských jazycích všem novým i stávajícím zákazníkům společnosti Farnell element14 v Evropě.

Centrum tvoří součást strategických investic potvrzujících závazek společnosti Farnell element14 poskytovat vysoce kvalitní vícekanálové služby, které vyhoví potřebám zákazníků. Centrum úzce spolupracuje s týmy terénního prodeje, zákaznické podpory, elektronického nákupu a marketingu v síti poboček společnosti Farnell element14 po celé Evropě.

Zákazníci navíc mají přístup do celosvětové komunity element14 a k dispozici mají také technickou podporu týmu kvalifikovaných poradců a nezávislou komplexní legislativní podporu.

Ředitel komerčního prodeje společnosti Farnell element14 Rob Rospędzihowski uvedl: „Nové strategické zaměření představuje součást naší snahy, aby od nás zákazníci v České republice nakupovali přímo a měli při tom k dispozici co nejkvalitnější služby. Společnost Farnell element14 usilovně pracuje na posílení své pozice v každé zemi, kde působí, prostřednictvím webových stránek v místním jazyce a s cenami v místní měně. Tato iniciativa se týká působení společnosti v Polsku, Litvě, Lotyšsku, Bulharsku, České republice a na Slovensku.“

Farnell element14 je prémiový distributor technologických produktů a řešení pro navrhování, údržbu a opravy elektronických systémů. Spojuje v sobě nejnovější výrobky, služby a vývojový software spolu s inovativní online konstruktérskou komunitou, kde se mohou zákazníci a konstruktéři obrátit na ostatní uživatele a odborníky a získat nezávislé technické informace a praktické nástroje. Ať zkoumáte novou technologii, navrhujete elektronický produkt nebo hledáte díly na opravu stávajícího systému, společnost Farnell vám poslouží jako spolehlivý zdroj odpovědí i součástek, které potřebujete pro rychlou realizaci svého projektu.

Odkazy & Download:
Domovská stránka společnosti Farnell
Domovská stránka e-komunity element14
Domovská stránka Premier Farnell plcGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
XPort XE
Síťový převodník řady Xport, integrovaný do konektoru RJ45
Skladem od 850 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007