. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Napájecí konektory NAC3 - ideální řešení pro mobilní aplikace

Napájecí konektory NAC3 - ideální řešení pro mobilní aplikace

Série NAC3 od společnosti Neutrik představuje robustní 3 pólové konektory, poskytující rychlé a bezpečné spojení až do 20A/250V AC.

Společnost Neutrik patří mezi světové lídry v oblasti audio, video, napájecích a jiných konektorů. Konektory Neutrik můžeme velmi často najít na profesionálních audiovizuálních zařízeních, ozvučovací technice a jiných zařízeních, kde je kvalitní a trvanlivý konektor nutností. Precizní konstrukce a kvalitní materiály jsou společným znakem všech výrobků Neutrik.

Základní vlastnosti a výhody:

  • Robustní a spolehlivé napájecí konektory
  • Rychlý a bezpečný zamykací systém
  • 3 póly (L, N, PE),
  • 20A/250V AC
  • 2 verze pro power-in a power-out s odlišným klíčováním

Napájecí konektory série powerCON - NAC3 představují robustní a spolehlivé 3 pólové konektory (L, N, PE) na kabel i na panel. Díky velmi rychlému a bezpečnému spojení je série NAC3 mimořádně vhodná pro aplikace, kde je třeba často zapojovat a odpojovat více zařízení. Asi největší výhodou série NAC3 je rychlý a snadno ovladatelný zamykací systém (twist and lock). Ten zaručuje, že konektory není možné odpojit náhodným potažením kabelu nebo vibracemi. Systém sestává ze 2 verzí - modré pro napájení zařízení (power-in, NAC3FCA a NAC3MPA) a šedé pro výstup napájení ze zařízení (power-out, NAC3FCB a NAC3MP8). Konektory jsou přirozeně konstruovány tak, že je vyloučeno spojení modré a šedé verze.

Pokud byste se dostali do situace, že Vám nepostačuje délka kabelu, který máte k dispozici, můžete použít spojovací komponent NAC3MM-1, umožňující spojit 2 kabely (NAC3FCA k NAC3FCB). Zadní část konektoru poskytuje stabilní a spolehlivé uchycení kabelu o průměru 6-15 mm. Při montáži konektoru je třeba zvolit bílou nebo černou objímku dle průměru použitého kabelu (6-11/9,5-15mm).

Konektory série NAC3 jsou certifikovány jako konektory bez vypínací schopnosti (IEC 61984 / VDE 0627). Dle tohoto standardu jsou NAC3 konektory, které nejsou za normálního provozu určeny k zapojování nebo rozpojování pod napětím nebo pod zátěží. Detailní informace Vám poskytne přehled konektorů Neutrik a příručka k montáži.

V případě zájmu prosím kontaktujte společnost SOS electronic.

Odkazy & Download:
Domovská stránka společnosti Neutrik
Domovská stránka firmy SOS electronic

Napájecí konektory NAC3 - ideální řešení pro mobilní aplikace
Přehled konektorů Neutrik
Příručka k montážiGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
BC-NBK AUREL
Přijímač AM 433.92MHz, BW=1,2MHz, -97dBm,+5V/3mA
od 83 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007