. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Sunny Design Web – návrhy FV systémů nyní jednoduše online

Sunny Design Web – návrhy FV systémů nyní jednoduše online

SMA Solar Technology AG nyní nabízí jednoduchou možnost návrhu fotovoltaického systému přes internet.

SMA Solar Technology AG nyní nabízí jednoduchou možnost návrhu fotovoltaického systému přes internet. Projektanti a instalační firmy již nemusí stahovat žádné soubory nebo instalovat jakýkoliv software do svého počítače – mohou využít online verzi osvědčeného konfiguračního programu SMA Sunny Design, nyní vylepšeného o některé nové funkce. Připojit se lze kdekoli po celém světě, s jakýmkoli internetovým prohlížečem.

„Programem Sunny Design Web společnost SMA, jednička v oboru střídačů, nastavila laťku skutečně vysoko“ chválí tento počin renomovaný odborný časopis Photon Profi ve svém letošním říjnovém vydání. Program nabitý nejdůležitějšími informacemi vypočítá perfektně konfiguraci zařízení. Podle časopisu Photon jsou prý jak grafické zobrazení, tak i struktura přímo vzorové. SMA nyní poskytuje na stránkách www.SunnyDesignWeb.com vylepšenou verzi 3.0 návrhového softwaru pro použití online na všech běžných internetových prohlížečích, pro tablety i mobilní telefony vč. produktů Apple.

Navrhovat FV systémy teď můžete téměř kdekoli
„S online verzí nemusí uživatelé instalovat program a FV systém mohou navrhovat prakticky odkudkoliv - samozřejmě za předpokladu, že mají připojení k internetu," vysvětluje Dr. Thomas Straub, Technical Product Manager u společnosti SMA. „Další výhodou je, že není nutné nic stahovat ani aktualizovat. Uživatelé mají k dispozici vždy nejnovější verzi softwaru.“

Rozšířený obsah a zjednodušené ovládání
„Zvýšili jsme také komfort při používání našeho softwaru Sunny Design a zjednodušili zadávání dat. Uživatelskou plochu jsme upravili tak, aby bylo možné program ovládat snadno a rychle – dotykově – tak jak je to běžné například u iPadu,“ vysvětluje Straub. Software přitom umí identifikovat používaný hardware a automaticky přizpůsobí formát uživatelské ploše.

„Vývojáři společnosti SMA nezapomínají ani na zdokonalování našich softwarových produktů,“ vysvětluje David Řeháček, výkonný ředitel a jednatel SMA Central & Eastern Europe. „Nestačí už jen umět zkonfigurovat jednoduchý FV systém a vybrat ke konkrétnímu panelu optimální střídač. Náš program Sunny Design Web nyní při plánování vlastní spotřeby energie dokáže zohlednit například i záložní systém SMA Sunny Backup. Sunny Design Web si poradí také s návrhem FV systému za použití multistringového střídače s více nezávislými sledovači MPP. Registrovaní uživatelé portálu Sunny Portal mohou kromě toho využívat výhod personalizovaného přístupu a správy projektů online,“ vypočítává David Řeháček.

Bezplatný program jako internetová aplikace nebo jako software
Program Sunny Design Web je na stránkách www.SunnyDesignWeb.com k dispozici bezplatně. Kromě toho bude SMA i nadále na svých internetových stránkách www.SMA.de ke stažení nabízet osvědčenou variantu Desktop Sunny Design – program k instalaci do počítače.

SMA Central & Eastern Europe s.r.o. je dceřinou společností německé SMA Solar Technology AG. Na český a slovenský trh vstoupila v roce 2009 pod názvem SMA Czech Republic s.r.o., v roce 2011 se přejmenovala na SMA Central & Eastern Europe a zastřešuje nyní také bulharský, rumunský, maďarský a polský trh. Kromě obchodního zastoupení je pro zákazníky z regionu střední a východní Evropy k dispozici také tým spolupracovníků zajišťujících technické, marketingové, servisní a poradenské služby. Pro profesionály a zájemce o fotovoltaiku navíc SMA připravuje bezplatné kurzy Solar Academy.

Společnost SMA Solar Technology AG je světovým lídrem v oblasti fotovoltaických střídačů, jež jsou klíčovým prvkem každého FV systému. Skupina SMA dosáhla v roce 2011 obratu 1,7 miliardy eur. Společnost SMA má hlavní sídlo v Niestetalu u německého Kasselu a zastoupení v 21 zemích na šesti kontinentech. Celý koncern zaměstnává více než 5500 osob, plus další dočasné pracovníky, jejichž počet se mění podle sezónních potřeb. Široké portfolio produktů SMA zahrnuje kompatibilní střídače pro všechny typy panelů na trhu a pro FV systémy všech velikostí. Produktová škála zahrnuje FV střídače jak pro zapojení do distribuční sítě, tak pro ostrovní systémy. Společnost SMA tak dokáže nabídnout ideální řešení a střídače pro FV systémy všech velikostí a typů. Od roku 2008 je společnost SMA zapsána na Frankfurtské burze cenných papírů a zařazena do indexu TecDAX. Společnost SMA byla v uplynulých letech opakovaně oceněna za své vynikající úspěchy v roli zaměstnavatele a v celoněmecké soutěži „Great Place to Work®“ pro rok 2011 i 2012 obsadila první místo.

Podrobnou náplň seminářů, program a přihlašovací formulář lze najít na https://www.sma.de/en/partners/sma-solar-academy.html.

Odkazy & Download:
Domovská stránka SMA Solar Technology AG
Přehled distributorů a kontaktůGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PLA8 MICRO - Logický analyzátor pro USB
Logický analyzátor pro USB 2.0, klon Saleae, 8-bitová verze s 10 GS a integrovanou analýzou rozhraní.
Skladem od 825 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007