. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nanotechnologická událost roku opět s českou účastí

Nanotechnologická událost roku opět s českou účastí

Už podruhé v rámci národní expozice se české firmy a instituce díky agentuře CzechInvest zúčastnily největšího nanotechnologického veletrhu NanoTech 2013 v japonském Tokiu.

Letošní 12. ročník veletrhu, jehož hlavními tématy byly životní prostředí, zdravotnictví, potraviny a kosmetika, se uskutečnil ve dnech od 30. ledna do 1. února 2013 a na českém stánku se na něm prezentovalo 15 českých firem a institucí. Jejich účast zajistila agentura CzechInvest ve spolupráci s Velvyslanectvím České republiky v Tokiu.

Část českých reprezentantů zastupovalo Technologické centrum Akademie věd ČR. Například ochrannou masku ReSpimask NANO FIBER Romana Zimy nebo produkty zdravotního pooperačního oblečení s aplikovanými nanočásticemi stříbra společnosti JIMIPLET, s.r.o. Firma NANOPROTEX s.r.o. zde díky Technologickému centru AV ČR představila svou novinku, aplikaci nanovlákenné membrány pro armádní účely určenou do nejextrémnějších podmínek.

Na českém stánku si návštěvníci veletrhu mohli prohlédnout také prezentace firem ELMARCO s.r.o., která má v Japonsku už dlouhodobě svou pobočku, nebo NAFIGATE Corporation, a.s., která provozuje portál o nanovláknech.

Více informací na: http://www.czechinvest.orgGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Čtvrtek, 29. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,325   USD = 23,141
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007