. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
České Energetické Centrum se představuje
15. července 2014 - 4:00 | Pandatron | České Energetické Centrum se představuje | Komentářů: 1  

České Energetické Centrum se představuje

Energetické Centrum je alternativním dodavatelem elektrické energie a zemního plynu. Je součástí mezinárodní skupiny Energy Supplier No. 1, která působí především v zemích východní Evropy.

České Energetické Centrum je alternativním dodavatelem elektrické energie a zemního plynu. Je součástí mezinárodní skupiny Energy Supplier No. 1, která působí především v zemích východní Evropy. Uplynulý rok 2012 byl pro Energetické Centrum ve všech zemích mimořádně úspěšný. I přes silný konkurenční boj se společnosti podařilo získat stabilní postavení mezi nejsilnějšími alternativními dodavateli energie, a to rovnou ve čtyřech zemích Evropy; v České republice, Polsku, Slovensku a Maďarsku.

Záruka nižší ceny dodávek elektřiny a plynu oproti dominantním dodavatelům, nadstandardní servis v podobě technické, právní, zdravotní a osobní asistence včetně pojištění plateb a věrnostních slev klientům. To jsou hlavní důvody, které přivedly v roce 2012 ke společnosti desítky tisíc nových a spokojených klientů. Hlavním cílem společnosti je spokojený zákazník, proto je kladen důraz na efektivitu, spolehlivost a profesionalitu v oblasti péče o zákazníky. Energetické Centrum se snaží vyhovět přáním, požadavkům a potřebám svých klientů a flexibilně na ně reagovat. I když první smlouva se zákazníkem byla podepsána teprve v květnu 2010, v současné době čítá portfolio více jak 400 000 odběrných míst a dodává tak energii více než 1 miliónu zákazníků.

„Tento mimořádný úspěch je výsledkem vynikající spolupráce a zodpovědného přístupu všech členů našeho týmu. Vidíme veliký potenciál v pokračující liberalizaci energetického trhu a následném zájmu zákazníků o alternativní dodavatele. Proto jsme se minulý rok zaměřili na zkvalitnění našich služeb, ve kterém bychom rádi i nadále pokračovali,“ uvedl předseda představenstva Energy Supplier No. 1, Robert Zagozdzon.

NADSTANDARTNÍ SLUŽBY
Díky službě AXA assistance, která je součástí produktových balíčků POHODA a EXCLUSIVE přináší České Energetické Centrum domácnostem významnou úsporu na opravách běžných elektrospotřebičů, platbách za řemeslníky, apod. Díky partnerství a AXA pojišťovnou nabízí svým zákazníkům bonus ve formě výhodných podmínek. Nejčastěji zákazníci využívají asistenční služby z důvodu poruchy plynových kotlů a elektrospotřebičů, havárie, či odblokování zabouchnutých domovních dveří.

„Široké spektrum technických asistenčních služeb jsme volili tak, aby pokrylo nejčastější havárie a poruchy v domácnosti. Výše plnění je nastavena tak, aby naši zákazníci, kteří od nás odebírají elektřinu a plyn, prakticky nemuseli platit za obvyklé závady či havárie, k nimž v běžné domácnosti dochází,“ říká Václav Štengl, obchodní ředitel Českého Energetického Centra.

ETICKÝ PŘÍSTUP
V uplynulém roce společnost investovala mnoho úsilí do snahy vrátit podomnímu prodeji dobrou pověst, protože pro velkou část stávajících i potenciálních klientů je podomní prodej nejpohodlnějším způsobem, jak změnit dodavatele energií. Ještě před zavedením Etického kodexu obchodníka Energetického regulačního úřadu přijalo České Energetické Centrum vlastní Etické desatero a ustanovilo pravidla jednání se zákazníkem. Součástí zkvalitňování služeb a fungování prodejců byl zaveden vzdělávací program Business Academy, který se zaměřuje na etiku podnikání a další důležité aspekty prodeje.

Vloni se Energetické Centrum stalo členem světové obchodní asociace Direct Marketing Association, která do budoucna poskytne zaměstnancům a obchodníkům Energetického Centra možnost prakticky prostudovat zkušenosti s přímým prodejem elektřiny a plynu, a to zejména s důrazem na etické standardy v podnikání, ochranu zájmů zákazníků a s důrazem na kvalitu zákaznické podpory.

OMBUDSMAN
V listopadu ustanovila společnost jako jedna z prvních funkci nezávislého ombudsmana, kterým se stal uznávaný advokát, dlouholetý člen správní rady Transparency International, Mgr. Václav Láska. Jeho posláním je řešení nesrovnalostí a vyřizování stížností zákazníků ze strany Českého Energetického Centra. Jeho další náplň práce tvoří předejití případných nesrovnalostí a zabránění nepoctivým obchodním praktikám.

dTEST
České Energetické Centrum patří mezi nejserióznější dodavatele energií, což potvrzuje i nedávný průzkum časopisu dTest. V něm bylo České Energetické Centrum vyhodnoceno jako dodavatel, který své zákazníky férově informuje o cenách za dodávky energií. Na rozdíl od 40 procent jiných dodavatelů, kteří ve svých cenících například uvádějí ceny bez DPH, nebo pouze část konečné ceny.

POLITIKA KVALITY
V roce 2012 proběhlo úspěšné přezkoumání a přezkoušení naplňování cílů, jež si společnost stanovila v materiálech politiky kvality ISO 9001. Audit potvrdil, že v Českém Energetickém Centru dodržují efektivní procesy při obchodování s elektrickou energií a plynem. Nedílnou součástí certifikace je i prověřování kvality poskytovaných služeb Energetického Centra – Zákaznického servisu s.r.o., které obsluhuje a pečuje o početnou zákaznickou základnu.

PARTNERSTVÍ S DIVADLEM KALICH
České Energetické Centrum obohacuje i kulturní složku života nejen svých zákazníků, a proto se stalo pro sezonu 2012/2013 generálním partnerem Divadla Kalich, které patří k přední české divadelní scéně a je nejnavštěvovanějším soukromým divadlem na české scéně. Spokojeným zákazníkem společnosti je také jeden z členů místního divadelního souboru, Pavel Zedníček.

„Partnerství s Divadlem Kalich nám umožňuje podílet se na podpoře scény, jejíž prestiž stále roste, a to zejména díky nasazení, s nímž se věnuje každému detailu, i uměleckým kvalitám režisérů, choreografů, scénáristů, dramaturgů a herců. Díky partnerství s Kalichem můžeme také poskytovat našim klientům kromě energií i něco navíc – hodnotné kulturní zážitky,“ dodává Pavel Krumpár, ředitel marketingu a PR společnosti České Energetické Centrum.

FILANTROPIE
České Energetické Centrum nabízí podporu tam, kde je jí nejvíc třeba. S radostí se zapojuje do filantropických projektů a je partnerem Dětského centra Strančice. Odvaha a každodenní píle těch, kteří se rozhodli v Dětském centru zmírňovat složité životní osudy, si zaslouží hluboký obdiv. České Energetické Centrum má silný zájem je v jejich užitečné aktivitě dále podporovat.

VIZE DO BUDOUCNA
Pro rok 2013 má Energetické Centrum mnoho projektů na zlepšení portfolia služeb zákazníkům a zkvalitnění péče. Rovněž se chce rozvíjet v oblasti školení svých zaměstnanců. Samozřejmě má zájem i nadále podporovat kulturu a zapojovat se do filantropických projektů.

„Nepochybuji o tom, že i nadále budeme pokračovat v plnění naší vize a staneme se tak významnou a respektovanou společností, která si najde své místo na poli mezinárodního energetického trhu,“ dodal Ladislav Zmuda, generální ředitel Českého Energetického Centra.

O ČESKÉM ENERGETICKÉM CENTRU
České Energetické Centrum je dodavatelem elektrické energie a zemního plynu. Společnost podniká v rámci skupiny Energy Supplier No.1,která je tvořena odborníky v oblasti energetického poradenství a služeb zákazníkům. Energetické Centrum nabízí své služby po celé České republice, na Slovensku, v Polsku i v Maďarsku. Jejím cílem je v první řadě spokojený zákazník, proto je velký důraz kladen na efektivitu, spolehlivost a profesionalitu v oblasti péče o zákazníky. Snaží se tak vyhovět přáním, požadavkům a potřebám svých klientů a flexibilně na ně reagovat. Hlavní prioritou společnosti je seriózní přístup k zákazníkovi. Nedílnou součástí strategie Energetického Centra je dodržování politiky kvality, v roce 2010 společnost získala certifikát kvality ISO 9001. Další informace naleznete na:
www.energetickecentrum.cz.

Zdroj: České Energetické CentrumGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (1):

Zobrazit starší 30 dnů (1)...

host
1. Dne 24. 05. 2013 v 12:57 zaslal host
Cha, cha, cha
Když je ČEC tak skvělej obchodník, tak proč proběhly zprávy o jeho velkých dluzích a za necelý měsíc společnost Suplier No.1 prodala ČEC v ČR a SR firmě CROMICRON??? A "Nadstandardní služby" se nepíše na konci s "T", ale s "D". Používejte někdy Pravidla českého pravopisu!!!


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
SDR-5+ HF receiver - All Mode Softwarový přijímač
Digitální softwarový přijímače SDR-5+ je již pátou generací špičkových produktů naší společnosti. Jedná se o All Mode Receiver s integrovaným generátorem, dvěma anténními vstupy a VCO vstupem s frekvenčním rozsahem 0 až 100 MHz.
Skladem od 2550 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007