. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nová řada komunikačních bran
27. března 2013 - 7:35 | Pandatron | Nová řada komunikačních bran | Komentářů: 0  

Nová řada komunikačních bran

ProSoft Technology uvádí novou řadu komunikačních bran pro převod Ethernetu na sériovou linku. Tyto komunikační brány představují výkonné, robustní a cenově výhodné řešení pro připojení zařízení do různých komunikačních sítí.

Nová řada komunikačních bran PLX30 od Prosoft Technology zahrnuje výkonné moduly s podporou funkce klient i server, umožňující komunikaci mezi sítěmi EtherNet/IP, Modbus Serial, Modbus TCP/IP, zařízeními s výstupem v ASCII a Siemens Industrial Ethernet.

Toto řešení je vzhledem ke své modulární konstrukci a použití nejmodernějších elektronických komponent cenově efektivní.

Na trh bylo uvedeno prvních šest komunikačních bran:

  • EtherNet/IP na Modbus TCP/IP
  • EtherNet/IP na Modbus Serial, 1 až 4 porty
  • Modbus TCP/IP na Modbus Serial, 1 až 4 porty
  • EtherNet/IP na Siemens Industrial Ethernet
  • EtherNet/IP na ASCII, 1 až 4 porty
  • Modbus TCP/IP na Siemens Industrial Ethernet

Moduly jsou samostatné jednotky určené k montáži na lištu DIN, které na úrovni protokolu pracují jako komunikační brány a převádějí ethernetový port na až čtyři izolované sériové porty. Každý sériový port je galvanicky oddělený s izolační pevností 2 500 V rms a lze jej individuálně konfigurovat, aby byl rozhraním řídicí jednotky (host) nebo řízeného zařízení (device).

Komunikační brány PLX30 jsou určené pro použití v průmyslovém prostředí. Rozsah vstupních napětí je 10 V DC až 36 V DC, interval provozních teplot -25 °C až +70 °C. Zařízení mají schválení a certifikáty CE, UL/cUL Class I Div II, ATEX zóna 2 a CB Safety.

Naše nová řada komunikačních bran podporuje hromadné připojení I/O k programovatelným automatům PAC s komunikací EtherNet/IP, protože umožňuje v reálném čase přenášet až 4 000 slov dat mezi různými zařízeními, např. HMI, SCADA, elektroměry a měřiči průtoku.

Moduly vyhovují specifikaci ODVA EtherNet/IP a těží z dvacetiletých zkušeností společnosti ProSoft Technology v prostředí MODBUS.

Další výhoda: pro uložení konfiguračních dat je možné využít kartu SD, kterou je v případě potřeby možné přenést do jiné komunikační brány a zkrátit tak dobu odstávky při poruše. S komunikačními bránami PLX30 se dodávají všechny kabely potřebné pro komunikaci. Videonávod s instrukcemi pro konfiguraci krok za krokem je dostupný na www.prosoft-technology.com/PLX30.

S 500 distributory a regionálními kancelářemi v Asii a Pacifiku, Evropě, Latinské Americe a Severní Americe poskytuje ProSoft Technology podporu zákazníkům po celém světě.

Společnost ProSoft Technology® podniká v oblasti vývoje komunikačních řešení pro nepřetržité spojení mezi automatizovanými zařízeními. ProSoft Technology je vysoce diverzifikovaná, zákaznicky orientovaná a globální organizace se zaměřením na kvalitní a uživatelsky nenáročné produkty. Tyto produkty, které zahrnují vestavěné moduly pro PLC/PAC ovládací prvky, nezávislé protokolové brány a širokou řadu odolných a v provozu osvědčených bezdrátových řešení, nacházejí uplatnění prakticky ve všech průmyslových odvětvích.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Nové duální rádiové moduly Industrial Hotspots
Guernsey WaterGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PBTM s integrovanou anténou
Modul s BTM-112 od firmy Rayson usnadňuje jeho použití a doplňuje modul o anténu.
Skladem od 349 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007