. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nové DC/DC měniče CUI
11. dubna 2013 - 8:44 | Pandatron | Nové DC/DC měniče CUI   verze pro tisk

Nové DC/DC měniče CUI

CUI Inc. představila v pořadí již druhou generaci integrovaných DC/DC měničů s malým výkonem, zdokonalenou účinností, zvýšenou izolací i celkově tepelně izolačních vlastností ve srovnání se stávajícími produkty.

Nová řada neregulovaných DC/DC modulů je k dispozici s výstupním výkonem 1 W a 2 W, 1,5 kVss vnitřní izolací a antistatickou ochranou až do 8 kVss. Moduly řady PDS a PES jsou záměrně konstruovány s velkým rozsahem provozních teplot od -40 až do +105 °C, která nabízí robustní a spolehlivé řešení pro převod a/nebo izolaci DC napětí v aplikacích z oblasti průmyslu, telekomunikací, bezpečnosti či řízení strojů.

Moduly řady PDS a PES jsou integrovány v kompaktním, průmyslově standardizovaném provedení typu SIP, DIP či v SMD provedení. K dispozici jsou typy se jmenovitým vstupním napětím 3,3, 5, 12, 15 a 24 V DC a řadou jednoho/dvou konfigurovatelných výstupů. Účinnost jednotlivých modelů dosahuje hodnoty i 89% a dalšího zvýšení výkonu v celém rozsahu provozního zatížení, pro které jsou moduly navrženy, bylo dosaženo výrazným snížením vlastního odběru energie při plné zátěži i v klidovém stavu. Nová řada DC/DC měničů je rovněž standardně dodávána s kontinuální ochranou proti zkratu, která pro citlivou zátěž představuje další vrstvu ochrany.

Dostupnost a cena:
DC/DC moduly řady PDS a PES jsou již k dispozici a to v ceně od 3,81 USD/ks při odběru 500 kusů.

Více informací na: http://www.cui.com/News/PressRelease/News/94GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Středa, 28. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,325   USD = 23,141
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Technické listy
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007