. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Apacer představuje vysoce kompaktní mSATA Mini SSD modul

Apacer představuje vysoce kompaktní mSATA Mini SSD modul

Společnost Apacer, inovativní výrobce paměťových produktů, představuje kompaktní Small Form Factor (SFF) SSD modul mSATA Mini M4.

Produkt se pochlubí rozměry pouhých 26,8 x 29,85 mm, což znamená, že je v porovnání s dosavadními mSATA SSD založenými na standardu JEDEC MO-300 méně než poloviční. Navíc má novinka nízkou spotřebu energie a je vybavena technologiemi proti otřesu a vibracím. Její využití se tak přímo nabízí v kompaktních koncových zařízeních ve vojenství, medicíně, palubních navigačních systémech, případně tabletech.

Základní vlastnosti:

  • 52-pin mSATA Connector
  • mSATA Mini Form Factor
  • Global wear-leveing and Block Management
  • Built-in ATA Secure Erase and S.M.A.R.T. Functions
  • Intelligent Power Failure Recovery
  • TRIM Command Support

Apacer mSATA Mini M4 je vybaven 52pinovým mSATA konektorem, který podporuje přenosové rozhraní SATA 3.0 Gb/s, a využívá vysoce spolehlivou flash paměť typu SLC (single-level cell). Modul zvládá sekvenční rychlost čtení 85 MB/s a rychlost zápisu 80 MB/s, dodáván je v kapacitách od 2 do 32 GB. Model Apacer mSATA je dostupný rovněž v provedení s MLC čipy (multi-level cell), jež představuje levnější řešení při zachování vysoké kapacity. MLC verze modulu se vyrábí v kapacitách až do 64 GB.

Aby byla zachována spolehlivost koncových zařízení i v náročných podmínkách, jsou produkty mSATA Mini M4 a mSATA Mini M4-M osazeny odolnými čipy, jež zvládají pracovat v širokém rozmezí teplot. Ty se mohou pohybovat od -40 až do 85°C, což opět zvyšuje potenciál pro využití těchto modulů v průmyslu. K podporovaným pokročilým technologiím patří Global Wear Leveling, S.M.A.R.T., 16bitový nebo 24bitový režim ECC či inteligentní obnovení po výpadku elektrické energie.

Firmware a hlavní komponenty produktů Apacer mohou být upraveny na základě individuálních požadavků zákazníků. Tento přístup snižuje riziko možných problémů s kompatibilitou a nedostatečnými skladovými zásobami. Nové produkty se v současnosti již začínají sériově vyrábět, firemní zákazníci si tak mohou u svých dodavatelů vyžádat testovací vzorky.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
mSATA mini M4GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232R - modul, převodník USB-UART
Modul s obvodem nové generace FT232RQ - převodník USB-UART pro vývoj a malosériovou výrobu.
od 390 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007