. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Solární řídicí jednotka s MCU
31. ledna 2017 - 5:49 | Pandatron | Solární řídicí jednotka s MCU   verze pro tisk

Solární řídicí jednotka s MCU

Solární řídicí jednotky mají dnes poměrně široké pole působnosti. Mezi jejich hlavní funkce patří optimalizace přenosu při solárním ohřevu teplé vody, monitorování teploty vodního systému a s tím související řízení příslušných ventilů a čerpadel. Společnost Renesas právě pro tyto aplikace představila jakousi high-end řadu procesorů, ovšem s nízkou prodejní cenou. Solární systémy jsou dnes brány jako výkonný zdroj, poskytující dostatek energie pro ohřev pitné vody či jako doplněk k ústřednímu vytápění. Hlavní funkcí solárního regulátoru je optimalizace přenosu solárního ohřevu teplé vody, monitoring teploty vodního systému a řízení souvisejících armatur a čerpadel. Požadované funkce a funkční schopnosti se však obvykle liší v závislosti na rozsahu systému. Společnost Renesas nabízí komplexní řadu mikrokontrolérů od 8-bitových low-end až po 32-bitové high-end systémy, které mají za cíl poskytnout řešení na míru dané aplikace.

Více informací na: http://am.renesas.com/applications/industrial_equipment/hvac_building_maintenance/scu/index.jspGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Pátek, 23. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007