. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Tři nové bateriové magnetické snímače s bezdrátovou komunikací

Tři nové bateriové magnetické snímače s bezdrátovou komunikací

Bezdrátová komunikace sWave® pro moderní a flexibilní výrobu: bezdrátové snímače pro průmyslovou automatizaci

Snímače RF RC 10 umístěné v kompaktním, kvádrovém krytu z termoplastu mohou být snadno integrovány do konstrukce stroje nebo zařízení. Jsou vybaveny jazýčkovými kontakty. Válcové bezdrátové snímače RF GS M25 a RF GS M30 detekují cíl pomocí efektu GMR (Giant Magneto-Resistivity). Uživateli to přináší tu výhodu, že snímače mohou být namontovány i na chvějících se strojích a zařízeních, protože vibrace nemají na snímání na principu GMR žádný vliv. Tím se oblast využití magnetických snímačů významně rozšiřuje.

Vzhledem ke schopnosti bezdrátové techniky sWave® pracovat nezávisle v několika sítích může být v jednom místě použito několik snímačů. Přenos dvoustavových signálů je jednou ze specialit bezdrátového protokolu sWave®: s nastaveným časovým zpožděním je vysláno potvrzení příjmu, takže každý přenos signálu je potvrzen.

Snímače mají vypočtenou životnost více než jeden milión cyklů a spínací frekvenci do 12 000 telegramů (včetně opakování) za hodinu. Jsou k dispozici s vysílací frekvencí 868 MHz (Evropa a Asie) a 915 MHz (Amerika), a lze je tedy použít kdekoliv na světě.

Napájení všech tří snímačů je zajištěno lithiovou baterií s dlouhou životností. Vzhledem k extrémně malé spotřebě snímačů s bezdrátovým výstupem sWave® vystačí baterie bez výměny několik let.
Bezdrátové snímače jsou určené pro spolehlivou detekci polohy bez pokládky kabeláže a pro použití v průmyslovém prostředí. Protože nejsou třeba žádné kabely, nabízí firma steute konstruktérům možnost využít bezkontaktní snímače ještě mnohem flexibilněji než dříve. Snímače jsou optimální volbou pro zařízení navržená na základě „Industrie 4.0“ a „Smart Factory“ a jsou charakterizovány decentralizovanou inteligencí a zvýšenou mírou flexibility.

Zdroj: REM-Technik s.r.o.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Více o bezdrátových senzorech od SteuteGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
USB teploměr
Digitální USB teploměr s možností připojení externího čidla, funkcí termostatu se zasíláním e-mailu i přenosem dat na webový server.
Skladem od 500 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007