. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
PCFILT: Software pro návrh a analýzu filtrů
2. února 2017 - 1:05 | Pandatron | PCFILT: Software pro návrh a analýzu filtrů   verze pro tisk

PCFILT: Software pro návrh a analýzu filtrů

PCFILT je jednoduchá aplikace, určená pro návrh a analýzu filtrů. Již na první pohled je jasné, že aplikace nemá za cíl konkurovat komerčnímu software svým vzhledem, ale místo toho nabízí možnost návrh prakticky jakýkoliv filtru a to ve velmi krátkém čase.

PCFILT je doslova nabitý řadou funkcí, které se však mohou zdát na první pohled skryté. Autor k tomu měl dobrý důvod. S každým návrhem budete totiž překvapeni jeho flexibilitu. Brzy pak snadno zjistíte, proč největší firma v oboru výroby frekvenčních filtrů má po celém světě spuštěno na více než 60 kopií PCFILT!

Dá se říct, že PCFILT je na své ovládání poměrně jednoduchý, ale díky propracovaným funkcím a širokým možnostem nelze předpokládat, že se s ním člověk naučí pracovat za pět minut. Naproti tomu i samotná demo-verze nabízí odpornou pomoc po telefonu.

Po celém světě je PCFILT uznáván jako aplikace určená pro lidi, kteří to s návrhem filtrů myslí skutečně vážně a nestačí jim jen „jednoduchá klikačka“!

Demo verze je ke stažení k dispozici pod následujícím odkazem.

Více informací na: http://www.alkeng.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Pondělí, 26. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,240   USD = 23,457
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007