. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Švýcarský výrobce průmyslových snímačů otevírá R&D centrum v Brně

Švýcarský výrobce průmyslových snímačů otevírá R&D centrum v Brně

Skupina Baumer, globální hráč v oblasti výroby průmyslových snímačů, rozšiřuje své aktivity do České republiky. Švýcarská společnost otevřela 24. června nové vývojové centrum v Brně.

Skupina Baumer je vedoucím subjektem na mezinárodním poli vývoje a výroby průmyslových snímačů, enkodérů, měřicích přístrojů a komponentů pro automatické zpracování obrazu. Společnost na bázi rodinného podniku působí na trhu 60 let a zaměstnává asi 2 500 zaměstnanců ve 36 pobočkách v 18 zemích světa. Centrála společnosti se nachází ve městě Frauenfeld ve švýcarském kantonu Thurgau.

Nové brněnské vývojové centrum bude v budoucnu hrát klíčovou roli v zajištění vysokých kvalitativních standardů firmy. „Výzkum a vývoj jsou základním kamenem strategie naší společnosti a nezbytnou podmínkou pro nalezení nových řešení v oblasti průmyslových snímačů. S otevřením pobočky v České republice rozšiřujeme naši mezinárodní síť stávajících kompetenčních center i do této oblasti," uvedl Oliver Vietze, generální ředitel a prezident skupiny Baumer.

Rozhodnutí otevřít pobočku v Brně padlo po důkladné analýze vytipované lokace. Ve prospěch druhého největšího města v České republice a hlavního výzkumného centra v zemi nakonec rozhodlo jeho obchodu nakloněné prostředí, napojení na místní univerzitu a v neposlední řadě jeho centrální poloha.

V těsné spolupráci s hlavním sídlem společnosti ve městě Frauenfeld bude v budoucnu v Brně rozvíjen koncept efektivní automatické sériové výroby, testování prototypů stejně jako nezbytného embedded software. Martin Neumeister, ředitel R&D centra v Brně, a tým čtyř inženýrů zahájil provoz teprve nedávno. Během příštích tří let zde bude vytvořeno 20 až 30 pracovních míst pro softwarové a testovací inženýry.


Obr. 1: Objevování nových horizontů (zleva): Christoph Kluser (Ředitel divize Sensor Solutions), Oliver Vietze (Baumer CEO), André Regli (Švýcarský ambasador v České republice), Joachim Tiedeke (Ředitel vývoje) and Martin Neumeister (Ředitel nového vývojového centra v Brne)

Baumer Group je přední mezinárodní výrobce snímačů vzdálenosti, délky, hladiny, teploty, tlaku a dalších fyzikálních veličin, inkrementálních a absolutních snímačů úhlové polohy, měřicích zařízení a komponent pro automatické zpracování obrazu. Baumer kombinuje inovační technologie a služby orientované na zákazníka do inteligentních řešení pro automatizaci strojní i procesní výroby a nabízí unikátně široký sortiment souvisejících produktů a technologií. S více než 2 500 zaměstnanci a s 36 výrobními závody, obchodními pobočkami a zastoupeními v 18 zemích je rodinná firma Baumer vždy blízko zákazníkům. Klientům v mnoha oborech průmyslu přináší firma podstatné výhody a zřetelnou přidanou hodnotu z celosvětově důsledně dodržovaných standardů kvality a enormního inovačního potenciálu. Další informace najdou zájemci na internetu na adrese www.baumer.com.

Odkazy & Download:
Domovská stránka Baumer s.r.o.
Švýcarský výrobce otevíra R&D centrum v BrněGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232R - modul, převodník USB-UART
Modul s obvodem nové generace FT232RQ - převodník USB-UART pro vývoj a malosériovou výrobu.
od 390 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007