. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Zamkněte to bez klíče
15. srpna 2013 - 7:53 | Pandatron | Zamkněte to bez klíče | Komentářů: 0  

Zamkněte to bez klíče

Elektromagnetické dveřní zámky se dají velmi jednoduše propojit s téměř jakýmkoliv přístupovým nebo bezpečnostním systémem.

Zvykli jsme si, že elektromagnetické zámky jsou běžnou součástí vstupních dveří do různých budov a kanceláří. Na trhu je několik typů těchto zámků, nejčastěji jsou součástí zárubně. Každý typ má své přednosti i zápory, z určitého pohledu jsou univerzálnější tzv. "externí" typy, které se dají snadno přimontovat k jakýmkoli dveřím bez nutnosti zásahu do dveřní konstrukce. I takové typy najdete v naší nabídce - Y280 a Y350.

Základní vlastnosti a výhody:

  • Univerzální elektromagnetické zámky
  • Použitelné na jakékoliv dveře, typy Y280 a Y350 i bez zásahu do konstrukce dveří
  • Přídržná sila až 2800/3500N (Y280/Y350)
  • Napájení 12/24V DC (Y100S pouze 12V)

Y280 a Y350 jsou masivní zámky, sestávající z modulu s elektromagnetem a kovové destičky z magneticky vodivého materiálu, která se přišroubuje na dveře (obvykle na horní část). Po přivedení napájení se v elektromagnetu vytvoří magnetické pole dostatečně silné na to, aby udrželo dveře zavřené. Síla, kterou by bylo třeba vynaložit na otevření dveří je velmi velká (2800/3500N) a za běžných okolností není možné takto zamčené dveře otevřít "silou". Pozitivem je, že kovová destička obsahuje i dorazovou plošku s pružinou, tlumicí zvuk při zavírání.

Představitelem zámku, určeného k zabudování je v naší nabídce typ Y100S. Pracuje na principu vysouvání kovového kolíku, proto je i v tomto případě přídržná síla velmi vysoká, limitovaná zejména konstrukcí dveří. Velkým plusem zámku Y100S je, že zámek již obsahuje bezpečnostní senzor proti předčasné aktivaci zámku. Po přivedení napájení na zámek se "nic nestane" - zámek se aktivuje až po přiblížení destičky s malým magnetem (součástí dodávky), tj. až když jsou dveře zavřené. Všechny tři typy pracují při napětí 12V, typy Y280 a Y350 mohou být napájeny i 24V (celkový příkon zůstává přibližně konstantní).

V případě zájmu prosím kontaktujte společnost SOS electronic.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Domovská stránka firmy SOS electronic

Y280
Y350GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PGSM-M10: GSM/GPRS modul s M10
Čtyřpásmový GSM/GPRS modul s M10 firmy QUECTEL a podporou SMS, MMS, GPRS Class 12, TCP/IP, FTP a dalších.
Skladem od 690 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007