. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Výběr VF konektoru pro bezdrátové systémy
15. dubna 2016 - 4:53 | Pandatron | Výběr VF konektoru pro bezdrátové systémy   verze pro tisk

Výběr VF konektoru pro bezdrátové systémy

Exponenciální růst bezdrátových systémů a jejich aplikace do všech oborů elektroniky způsobil expanzi produktového portfolia vysokofrekvenčních (VF) konektorů a rovněž i příslušných kabelů. Dokonce i uvnitř samotných zařízení se dnes jedná o stále důležitější prvky sloužící k propojení několika desek, koncového stupně a panelu či integrované antény.

Mimo typické aplikace se tak s nimi můžeme setkat především v různých bezdrátových zařízeních a systémech, jako jsou mobilní telefony, bezdrátové datové sítě a pokročilé radarové a vojenské systémy.

Jednoduchým, avšak zásadním úkolem konektorů vysokofrekvenčních systémů je přenos signálu z jednoho místa na druhé a to s malou nebo ještě lépe žádnou změnu signálu. I když je pravdou, že i velmi kvalitní kabelové VF konektory vkládají do obvodu ztráty typicky alespoň 0,2 dB, mimo útlumu samotného kabelu.

Více informací na: http://www.digikey.com/us/en/techzone/wireless/resources/articles/selecting-an-rf-connector-for-your-wireless-system.htmlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007