. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Usnadněte si život s funkcí My CRC
29. srpna 2013 - 6:14 | Pandatron | Usnadněte si život s funkcí My CRC | Komentářů: 0  

Usnadněte si život s funkcí My CRC

Nejnovější technické a bezpečnostní listy výrobků Kontakt Chemie již můžete dostávat pohodlně do Vaší e-mailové schránky.

Vzhledem k tomu, že chemické přípravky patří do vysoce regulovaného odvětví (pokračující proces REACH) je třeba, abyste měli vždy aktuální verzi technických a zejména materiálově-bezpečnostních listů pro přípravky, které používáte. Zvláště pro větší společnosti, používající mnoho přípravků je to značná zátěž - sledovat změny v legislativě a hledat nejnovější verzi dokumentů.

Proto společnost CRC - výrobce přípravků Kontakt Chemie, přináší užitečnou a bezplatnou službu „My CRC“. Pomocí "My CRC" má koncový uživatel zajištěnu 100% nejnovější dokumentaci v případě legislativních změn jako je klasifikace nebezpečnosti nebo změn evropského práva. Tyto změny nemají vliv na výrobu produktu nebo jeho dostupnost, ovšem aktuální verze dokumentace je nutná z důvodu možné trestní odpovědnosti.

Po jednoduchém zaregistrování na stránce http://www.crcind.com/crc/ - kliknutím na logo „My CRC“ dostanete e-mail s přihlašovacími údaji. V dalším kroku si po přihlášení (kliknutím na logo My CRC) vyberte v levé dolní části obrazovky jazyk pro hledané dokumenty. V horní části obrazovky si můžete vybrat zemi a jazyk pro práci na tomto webu - pokud se tam daná země nenachází, doporučujeme zvolit "Others / English". Vyfiltrované dokumenty jsou seřazeny abecedně a postupně můžete zaškrtnout políčko vpravo u každého dokumentu, který Vás zajímá. Nakonec po stisknutí tlačítka "My selection" si můžete vybrat, zda chcete dostat na mail linky na dané dokumenty (okamžitý e-mail s danou verzí dokumentu) nebo zda chcete dostávat pouze změny / aktualizace daných dokumentů (pokud v budoucnu nastanou).

Věříme, že Vám tato funkce zpříjemní a usnadní práci. V případě dotazů nás prosím kontaktujte společnost SOS electronic.

Odkazy & Download:
Domovská stránka firmy SOS electronic
Vše o této značce na jedné stránce...
Dlouhodobá ochrana i v nehostinném prostředí
S litrovým balením Plastik 70 ošetříte DPS o 50% l...GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
CBA-LS-40M
Kablík s konektorem pro GPS modul GPS-320FW od RF Solutions.
od 165 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007