. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Apacer představí technologie určené pro vojenský průmysl

Apacer představí technologie určené pro vojenský průmysl

Společnost Apacer, inovativní výrobce paměťových produktů, představí své produktové portfolio a technologie na největším světovém veletrhu bezpečnosti a ochrany - DSEI. Tato akce proběhne od 10. do 13. září 2013 v londýnském výstavním a konferenčním centru ExCeL.

Apacer navrhuje, vyrábí a prodává vysoce kvalitní a výkonné paměti flash a DRAM, jež jsou využívány pro celou řadu vysoce náročných až kritických aplikací. Z pohledu robustnosti a spolehlivosti jsou totiž na zařízení využívaná pro armádní a bezpečnostní účely kladeny ty nejvyšší nároky. Paměťové produkty musí odolat i drsnému okolnímu prostředí s extrémními teplotami, nadmořskou výškou či vzdušnou vlhkostí. Žádaným specifikem je rovněž mechanická odolnost vůči vibracím či pádu zařízení.

Řadu produktů společnosti Apacer tak lze využít pro různé bezpečnostní a vojenské účely, jako jsou raketové systémy, radarové základny, komunikační systémy, kamerové sledovací systémy, a jako technické vybavení letounů, plavidel nebo pozemních bojových vozidel.

Jedním z produktů, které bude Apacer na veletrhu DSEI vystavovat, je 2,5palcový SSD disk SAFD 25P, který v říjnu 2012 získal ocenění Editor’s Choice Award amerického magazínu Military Embedded Systems. Disk SAFD 25P byl navržen pro účely navigace válečných lodí v oblasti Severního ledového oceánu. Produkt je vybaven vyztuženým hliníkovým pouzdrem, díky čemuž se vyznačuje odolností proti vibracím či pádům. Disk lze navíc vybavit speciálně uzpůsobeným krytem, jenž zajistí vodotěsnost a odolnost proti plísním či korozi a současně poslouží jako izolace.

Zařízení korektně pracuje při okolních teplotách v rozsahu -40 °C až 85 °C, přičemž nabízí rychlost sekvenčního čtení/zápisu až 265/230 MB/s. S ohledem na zpřísňující se požadavky na bezpečnost dat vyvinula společnost Apacer všestrannou sadu bezpečnostních funkcí – technologii CoreSecurity. Ta umožňuje posílení bezpečnosti ve firmwaru tak, aby se zabránilo úniku dat a zvýšila se spolehlivost zařízení. CoreSecurity sestává ze tří funkcí: CoreEraser, CoreDestroyer a CoreProtector.

Pro bezpečnostní a vojenské účely je obzvláště významná funkce CoreEraser Technology Class 3: třída MIL Erase. Podporuje totiž sérii celosvětově certifikovaných metod mazání dat, jež vyhovují vojenským a průmyslovým standardům, jako jsou DoD 5220.22-M, NSA Manual 130-2, USA AF AFFSSI 5020, USA Army 380-19, USA Navy NAVSO P-5239-26IREC (IRIG) 106 a NSA 9-12 etd. Kromě provedení úkonu mazání uživatelských a volných bloků většina standardů Military Erase navíc do bloků zapisuje náhodná data a tuto činnost několikrát opakuje za účelem dosažení opravdu bezpečného smazání citlivých dat.

Návštěvníky veletrhu DSEI zveme ke stánku společnosti Apacer s označením N9-419 umístěném v pavilonu International Electronics.

Apacer je inovativním výrobcem paměťových modulů, digitálních úložišť a periferií. V roce 2011 se stal 8. největším výrobcem DRAM modulů na světě a v roce 2012 patřil v globálním měřítku také mezi 10 největších výrobců SSD disků.

Apacer si uvědomuje důležitost ukládání a deduplikace digitálních dat – za tímto účelem nabízí vysoce spolehlivá řešení určená nejen běžným zákazníkům, ale také průmyslovým odběratelům. Do portfolia společnosti Apacer v současné době patří DRAM moduly, přenosné harddisky, SSD disky, USB flash disky, paměťové karty, USB huby a čtečky paměťových karet. Další informace naleznete na oficiálních stránkách společnosti http://eu.apacer.com.

Zdroj: ApacerGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
RTL SDR-3+
Nová generace moderních, snadno použitelných RTL SDR přijímačů vychází z vynikajících vlastností obvodů R820T.
Skladem od 1490 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007