. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Polovodiče Diotec nyní v TME
4. října 2013 - 9:17 | Pandatron | Polovodiče Diotec nyní v TME   verze pro tisk

Polovodiče Diotec nyní v TME

Firmy Transfer Multisort Elektronik a DIOTEC uzavřely dohodu o distribuci na území celé Evropy.

TME rozšířilo svou nabídku o širokou škálu vysoce kvalitních bipolárních tranzistorů, usměrňovacích diod, Zenerových diod, Schottkyho diod, ochranných diod, vysokonapěťových diod a jedno- a třífázových usměrňovacích můstků.

Diotec je výrobcem, který se může pochlubit více než třicetiletými zkušenostmi. Nabízí jak klasické diskrétní polovodičové součástky (diody a usměrňovací můstky), tak i speciální řešení, např. netypická pouzdra. Zvláštní důraz je kladen na účinnost (minimalizace ztrát) a miniaturizaci součástek (např. můstky z rodiny MYS s rozměry 3x3 mm).

Vysoká kvalita a promyšlená konstrukce dovoluje nabídnout např. Zenerovy diody 5W, vysokonapěťové Schottkyho diody, či též vysokonapěťové součástky do 2300 V (u součástek SMD) nebo až do 18000 V u součástek s axiálními vývody.

Za zmínku též stojí propracované internetové stránky výrobce, které nabízejí bohatou bázi vědomostí o součástkách, jak i např. o jejich montáži.

Více informací na: http://www.tme.eu/cz/pages/News:polovodicove-diskretni-soucastky-diotec-nyni-v-tme.htmlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Pondělí, 26. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007