. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Bezplatný modelovací nástroj
9. kvetna 2016 - 4:50 | Pandatron | Bezplatný modelovací nástroj   verze pro tisk

Bezplatný modelovací nástroj

Bezplatný 3D návrhový systém má za cíl jednoduchým uživatelských rozhraním pomoci konstruktérům v modelování jejich produktů. RS Components a SpaceClaim společnými silami vytvořili silný nástroj, který je určen k návrhu a modelování mechanických prvků konstrukce, jako jsou např. kryty nebo rozhraní panelů, aniž by se při tom museli učit složité ovládání a množství náročných funkcí obvyklých 3D nástrojů. Nástroj lze rovněž použít k návrhu prvních prototypových vzorů a výstupem buď ve formátu PDF nebo přímo na stále rozšířenější 3D tiskárny.

DesignSpark Mechanical se snaží obejít dvě hlavní překážky, obvyklé při vstupu na trh, kterým jsou vystaveni potenciální uživatelé: pořizovací náklady a potřeba zvládnutí náročného ovládání tradičních 3D CAD nástrojů.

DesignSpark Mechanical je dostupný zdarma a používá přímého modelování tak, že konstruktéři a další osoby podílející se na vývoji produktu se software mohou naučit ovládat během několika málo minut.

Více informací na: http://www.designspark.com/eng/page/mechanicalGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007