. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
RENERGY Award pro Sunny Boy Smart Energy
14. listopadu 2013 - 7:36 | Pandatron | RENERGY Award pro Sunny Boy Smart Energy | Komentářů: 0  

RENERGY Award pro Sunny Boy Smart Energy

Střídač Sunny Boy Smart Energy si může do své sbírky trofejí přidat další ocenění - RENERGY Award za nejpřínosnější exponát v kategorii Solární Technologie na mezinárodním veletrhu obnovitelných zdrojů energie RENEXPO, který se konal 16.-17.10. ve Varšavě.

„RENEXPO Warszawa je největší veletrh v Polsku zaměřený výhradně na obnovitelné zdroje energie, takže pro nás bylo velmi důležité zde vystavovat,“ vysvětluje David Řeháček, jednatel a výkonný ředitel SMA Central & Eastern Europe. „Polský trh stojí na startovní čáře, ale již nyní zaznamenáváme důležité impulzy, ze kterých lze odvozovat, že se Polsko vydá na cestu stabilního a udržitelného rozvoje zelené energie. Jelikož systém podpory je dnes nastaven převážně pro menší systémy, zaznamenali jsme ze strany návštěvníků zájem především o stringové střídače a řešení pro malé a střední FV instalace. A bezkonkurenčně největším magnetem na našem stánku se stala expozice SMART HOME v čele se střídačem Sunny Boy Smart Energy. Je vidět, že polští zákazníci jsou hodně otevření novým technologiím, a už teď o bateriových systémech pro zvýšení vlastní spotřeby přemýšlí, “ dodává David Řeháček.

Odborná porota udělila střídači Sunny Boy Smart Energy cenu RENERGY Award v kategorii Výjimečná inovativní technologie v oblasti fotovoltaiky - Outstanding Innovative Technology: Photovoltaics.

SMA Central & Eastern Europe s.r.o. je dceřinou společností německé SMA Solar Technology AG. Na český a slovenský trh vstoupila v roce 2009 pod názvem SMA Czech Republic s.r.o., v roce 2011 se přejmenovala na SMA Central & Eastern Europe a zastřešuje nyní také bulharský, rumunský, maďarský a polský trh. Kromě obchodního zastoupení je pro zákazníky z regionu střední a východní Evropy k dispozici také tým spolupracovníků zajišťujících technické, marketingové, servisní a poradenské služby.

Společnost SMA Solar Technology AG je světovým lídrem v oblasti fotovoltaických střídačů, jež jsou klíčovým prvkem každého FV systému. Skupina SMA dosáhla v roce 2012 obratu 1,5 miliardy eur. Společnost SMA má hlavní sídlo v Niestetalu u německého Kasselu a zastoupení v 21 zemích na čtyřech kontinentech. Celý koncern zaměstnává více než 5000 osob, plus další dočasné pracovníky, jejichž počet se mění podle sezónních potřeb. Široké portfolio produktů SMA zahrnuje kompatibilní střídače pro všechny typy panelů na trhu a pro FV systémy všech velikostí. Produktová škála zahrnuje FV střídače jak pro zapojení do distribuční sítě, tak pro ostrovní systémy. Společnost SMA tak dokáže nabídnout ideální řešení a střídače pro FV systémy všech velikostí a typů. Od roku 2008 je společnost SMA zapsána na Frankfurtské burze cenných papírů a zařazena do indexu TecDAX. Společnost SMA byla v uplynulých letech opakovaně oceněna za své vynikající úspěchy v roli zaměstnavatele a v celoněmecké soutěži „Great Place to Work®“ pro rok 2011 i 2012 obsadila první místo.

Zdroj: SMA Czech Republic s.r.o.GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Vývojový kit MEGA48X
Levnější varianta univerzálního vývojového kitu s obvodem ATmega48 společnosti ATMEL je vhodná jak pro začátečníky, tak i profesionály.
Skladem od 545 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007