. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Elektroodpad... a co na to naše děti?
4. prosince 2013 - 2:23 | Pandatron | Elektroodpad... a co na to naše děti? | Komentářů: 0  

Elektroodpad... a co na to naše děti?

To je název soutěže, kterou za finanční podpory společnosti ASEKOL a města Duchcova letos na podzim vyhlásil Dům dětí a mládeže „Sluníčko" pro duchcovské školy.

Soutěž byla určena pro děti z 5. až 7. tříd a zúčastnily se jí ZŠ Jaroslava Pešaty, ZŠ Antonína Sochora a Gymnázium a střední průmyslová škola Duchcov. Všechny zapojené školy nejprve absolvovaly osvětovou akci, na níž byly děti formou soutěží a her seznámeny s problematikou třídění elektroodpadu. Následně se na všech školách konala třídní kola, ze kterých vzešly týmy pro kola školní, a nejlepší tým z celé školy pak postoupil do finálového městského kola. To se uskutečnilo ve čtvrtek 21. listopadu 2013 v duchcovském kině Lípa.

Soutěžilo se v pěti disciplínách, v nichž musela jednotlivá družstva prokázat znalosti z problematiky třídění odpadu, ale i dovednosti v podobě prezentace před publikem či tvořivost při výrobě robota nebo plastové květiny. Jednotlivé disciplíny odděloval pro odlehčení kulturní program.

Vítězem celého klání se stalo družstvo ze ZŠ Antonína Sochora, druhé místo patří žákům z Gymnázia a střední průmyslové školy Duchcov a třetí pak skončil tým ze ZŠ Jaroslava Pešaty. Všem zúčastněným gratulujeme!

Odkazy & Download:
Domovská stránka ASEKOL s.r.o.
Červené kontejnery
Elektroodpad... a co na to naše děti?
Staré mobilní telefony budou sbírat zaměstnanci úřadů po celé ČRGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
M75 QUECTEL
Dual-Band GSM modul provedení SMD, pouze pro SMS služby
Termín nepotvrzen od 275 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007